ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Chcem preskúmať, či existuje imunita ovčie kiahne (lychee)! Čo je test protilátok?


Aké sú testy na vyšetrenie protilátok proti ovčím kiahňam (motorbióza)?

Metóda inšpekcia

ľudský imunitný z ovčie kiahne (varicella) Existujú dva typy "bunkovej imunity" a "humorálnej imunity". Preto sa spôsob vyšetrenia zmení v závislosti od toho, ktorá imunita sa skúma. Existuje aj niekoľko typov krvných testov na preskúmanie humorálnej imunity.

Kontrolná metóda, s ktorou sa zaoberá lekárska inštitúcia, je iná. Ak máte inšpekčnú metódu, ktorú by ste chceli dostať, ako napríklad obdržanie určenia z miesta zamestnania kontrolnou metódou, dajte nám to potvrdiť telefonicky.

vidieť prítomnosť alebo neprítomnosť humorálnej imunitnej spôsobom & hellip; v krvný test
krvný test skúmať humorálnej imunity

infekcie, existuje niekoľko testov.

Metóda ELA je najčastejšie používaným protilátkovým testom pre kurčatá. Metóda ELA je citlivou testovacou metódou na zistenie, či bola infikovaná vírusom ovčieho kiahne a či očkovaná očkovacia látka skutočne produkovala protilátky. K dispozícii je intradermálne ako metóda pre intradermálne
skúmať

bunkami sprostredkovanú imunitu;

spôsob & hellip vidieť prítomnosť alebo neprítomnosť bunkovej imunity.

Krvné testy nestačia na presné vyšetrenie protilátok proti ovčím kiahňam. Dokonca aj v prípade, že protilátky u kuracích kiahní nezostávajú v sére, v bunkách môžu byť protilátky.

intradermálne test, varicella antigén z časti vírusu varicella-zoster v teste vidieť reakcia bola zaočkovaný intradermálne, je rovnaký druh veci sa tuberkulínový kožný test vyšetrovať protilátky tuberkulózy ,

viac
kedy sa protilátka pozorovaný z inšpekcie

Ak sú v tele žiadne protilátky, pokiaľ sa vírusom Ovčie kiahne, je tu riziko vzniku. Vzhľadom na to, že je veľmi pravdepodobné, že sa stane závažným, ak sa od dospievania vyvinie kuriózna psoriáza, odporúčame vám očkovanie.

úsudok ovčie kiahne, vizuálna kontrola Centre

diagnóza ovčích kiahní sa najčastejšie vykonáva pri pohľade na objavili príznaky. Vzhľadom k tomu, pľuzgieriky ovčie kiahne je charakteristické, a to aj v prípade, že skorý nástup jasne diagnóze nelepí, je vo väčšine prípadov, ak sa pozriete na dva až tri dni, ako možno potvrdiť diagnózu.

Okrem toho trvá dlhšie ako týždeň, kým sa výsledky testu neobjavia, takže príznaky sa často znižujú po vydaní výsledkov. Preto je pre diagnózu detskej kiahní nepravdepodobné, že vyššie uvedený test je vykonaný. Akonáhle

deti sú infikované, odporučiť a dospelí tiež povedať, že ani

záver by mal skontrolovať, ak je nástup ovčie kiahne sa obávajú, že dostane očkovanie namiesto testu na protilátky Urobím to.

Aj keď už máte protilátky proti kiahňam, neexistuje žiadny zdravotný problém, aj keď je vakcinovaný. Pri vykonávaní vyššie uvedeného testu na protilátky stojí rovnako alebo viac ako imunizácia.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com