ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Mama je ručné pranie je tak dôležité! Aby sa zabránilo ochorenia a infekčné prevencie chorôb


detské choroby a dieťa, mami, samozrejme, že je nevyhnutné k rodine dôkladné umývanie rúk. Vysvetlím dôvod a infekčné ochorenia, ktoré sú náchylné na deti.

Je vaše imunitné dieťa nízke? Infekčné choroby môžu spôsobiť "imunitu" na príčinu vírusu a baktérií zakaždým, keď to trvá. Imunita alebo nepoužiť znovu, keď sa chorý, je schopnosť organizmu, aby sa zabránilo v miernymi symptómy pri aplikácii na druhý čas. Biele krvinky spomenúť na baktérie a vírusy v krvi, tým intenzívnejšie zaútočiť nabudúce som sa stretol, je zabrániť invázii.

imunitu dieťaťa, ktorý bol práve narodil, ale som veľmi slabé, z placenty, kým v žalúdku, pretože po pôrode dostali matku imunity z materského mlieka, toto ochorenie až o 6 mesiacov veku Nie je ľahké zvládnuť. Avšak, pretože to neskôr stráca účinnosť som dostal od mamy imunity, bude náchylné k infekcii.

Imunita Ako dospelý je vysoká, je preto, že imunitný systém tým, aplikovaný na infekciu sa vyvíja. Je to spôsobené vyššie uvedeným imunitným mechanizmom. Preto sa aplikuje na infekčným chorobám je vec, ktorú treba v priebehu dňa dieťa rastie, a to aj preto, že tie, náchylné k závažnej Niektorí, vyžaduje starostlivú pozornosť. S ohľadom na riziko infekcie je zvlášť vysoká infekcia, posilnenie imunity tým, že malé množstvo vírusov a baktérií v tele, a odporúča sa očkovanie.

základné Mom ručného umývania
infekčných prevencia chorôb z dieťa

plienkach, väčšinu života rozsah bol obmedzený v dome. Preto v prípade infekčných ochorení väčšina prípadov pochádza z prípadov rodinných príslušníkov. Najmä matky majú možnosť dotýkať sa tela dieťaťa mnohokrát denne, takže je potrebné venovať osobitnú pozornosť.

Základom prevencie infekcie je umývanie rúk. Pred dojčenie, pred potravinovú výrobu dieťa, keď ste jesť potraviny pre deti, keď si čistíte zuby, ako je napríklad prednej časti vymieňať plienky, poďme umyte pevnú ruku. Potom, čo šiel von, samozrejme, ktorí majú vo zvyku Nedvíhajte dotykový alebo chĺpkov v nose, poďme majú vo zvyku, potom tiež na umývanie rúk. Obzvlášť keď je prechladnutie, chrípka atď. V móde dôkladne. Okrem toho, aj keď veľa problémov umyť ruky, uterák na utieranie rúk nemá zmysel je plná baktérií. Zmeňme uteráky často a vždy používame čisté veci.

Dieťa je náchylné k infekcii

dieťa je náchylný k hlavnej choroby, sú nasledujúce:.

RS vírusom

cesta infekcie: Pri kontakte infekcie a nakazia kvapôčkami kašľaním.

príznakov: horúčka, výtok z nosa, ale je vírus, ktorý spôsobuje symptómy prechladnutia, ako je kašeľ, a deti, ktoré nemajú imunitu voči infekcii, a pravdepodobne bude spúšť astma, bronchitída Ya keď Môže to spôsobiť zápal pľúc a iné príčiny. Odtiaľ môže byť nevyhnutná hospitalizácia, takže buďte opatrní.

Hoci neexistuje očkovanie, imunodeficientné deti, pôrodná váha bábätka nízke, deti s základného ochorenia dýchacie a kardiovaskulárne, pretože to inklinuje k závažné, boli pozorované očkovanie špeciálne očkovanie.

Čas: Vírus RS prevažuje od jesene až po jeseň. Počas tejto doby venujte osobitnú pozornosť deťom mladším ako 1 rok, ktorí majú nízku imunitu.

Prevencia infekcie metóda:

· dospelí nosiť masku v prípade mierny chlad, dôkladné
ruku umýva dobre pre deti

​​· hračky a kľučky, madlá, atď infekcie na dennej báze vecí a miest, ktoré sa dotýkajú ruku
nie je Ika s deťmi, aby starostlivo otrel
čistiť

· pasívne fajčenie z určitého prostredia

náhodou, deťom vo vírusu RS Poďme ihneď do nemocnice, ak sú známe príznaky. Taktiež v materských školách a detských sálach je potrebné venovať pozornosť týmto skutočnostiam, aby ste predišli masovej infekcii.

chrípky

infekcie trasy: kašeľ a bude rozvíjať infekciou vírusom chrípky, ktorý bol uvoľnený kýchaním.

Symptómy: Hlavnými príznakmi sú náhle vysoká horúčka, bolesti hlavy a svalov, malátnosť, bolesť v krku, je taký, kašeľ. Dojčatá je pravdepodobné, že bude silnejší príznaky ako u dospelých, pretože niekedy byť závažné a spôsobujú komplikácie, ako encefalopatia, je treba dbať.

infekcie spôsob prevencie:
zaistiť masku pri

​​· ísť von

· umývanie rúk, kloktadlo,
vykonávať dezinfekciu

· výžive a pevné spánku pričom
k posilneniu imunity

· vlhkosť a
udržiavať teplotu prechádza

· očkovanie

subitum

infekcie trasy: idiopatickej vyrážku vyvinutý infekcií na dva typy vírusu, s názvom "HHV-6 (ľudský herpetický vírus typu 6)", "HHV-7 (ľudský herpetický vírus typu 7)". Spôsob infekcie, infekcie, ako je napríklad po jedle "ústnej infekcie" alebo, bolo povedané, že je infikovaný prostredníctvom dýchacích ciest "prostredníctvom infekcie dýchacích ciest (kvapôčkovou infekciou)." Avšak prečo sa infekcia vyskytne nie je jasne objasnená.

Symptóm: vysoká teplota po dobu 3 až 4 dní trvá, červená vyrážka zároveň brucha a chrbta, keď je teplo klesne vyjde zle. Aj keď to bola zdravá až do tej doby, zrazu povstal k ohrevu o 38-40 stupňov, a to aj v prípade, že je teplo celé telo štátu je pomerne dobrá, chuť k jedlu je tiež tam, dobre tiež dobrý pohyb nálada sa vyznačuje.

Spôsob prevencie infekcie: cesta infekcie, ale hovorí sa, že to je "orálny infekcia" alebo "skrze infekcie dýchacích ciest (kvapôčkovou infekciou)", o tom, prečo dochádza k infekcii, je to v súčasnosti nie je jednoznačne objasnený Pokiaľ ide o korešpondenciu v prípade, že sa stalo, "Ako mám odpovedať?" Pozrite si časť "Ako liečiť a zvládnuť náhlu vyrážku".

pertussis

cesta infekcie: Infekcia spôsobená baktériou Bordetella pertussis.

Symptómy: Spočiatku, výtok z nosa, kýchanie, kašeľ, ako je mierne, ale iba príznaky, ako sú za studena a je vidieť, budete mať stále charakteristický kašeľ pretrvávajúce nepretržite. Náchylné k ťažkým a veku 5 mesiacov po dieťati je napadnutý, môže byť tiež zapojený do života a spôsobiť komplikácie, ako je zápal pľúc.

Metóda prevencie infekcie: Čierny zápal sa dá zabrániť očkovaním. Avšak, aj keby vakcinácia budú znižuje účinok vakcinácie s odstupom času, v niektorých prípadoch to môže trvať až čiernemu kašľu.

Aj keď nie sú očkované proti čiernemu kašľu ako dieťa, titre protilátok po uplynutí troch rokov na päť rokov po očkovaní začne klesať. A po 10 až 12 rokoch sa stratí preventívny účinok.

akútny zápal stredného ucha

cesta infekcie: infikovaných baktérií a vírusov, je zápal sa vyskytuje ochorenie v bubienku na zadnej strane stredného ucha (chuj).

Symptóm: Je pravdepodobné, že sa dostanete von, keď máte ochorenie a môže sa vyskytnúť vysoká horúčka. Keď uši ublížia, deti sa často dotýkajú uší svojimi rukami alebo plačú silou.

Prevencia infekcie: novorodenec, pretože funkcia Eustachovej trubice je zaostalé baktéria je pravdepodobné, že k invázii, je pravdepodobné, že príčinou akútneho zápalu stredného ucha. 6 mesiacov - má tendenciu byť obzvlášť populárne medzi deťmi pred vstupom do škôlky. Často býva neskoro zistiť, že sa nemôžete sťažovať na fyzické poruchy. Je kľúčom k skorému zisteniu toho, že rodičia a okolní dospelí si všimli opatrnosť.

zvracanie hnačka (infekčná gastroenteritídu)

cesta infekcie: vyskytuje vírusová infekcia v dôsledku "studenej prísť do žalúdka", Norovirus do februára okolo v zime skoro na jar Rota Je to spôsobené vírusmi.

Symptómy: Hlavnými príznakmi sú nevoľnosť, vracanie, ale je hnačka, rotavírus je tak často uhasiť teplo. Pretože hnačka má tendenciu vyvolať príznaky dehydratácie, častá hydratácia je nevyhnutná.

infekcie trasa: V prípade, rotavírusu, možno predchádzať očkovaním. Očkovacia látka proti rotavírusu je živá očkovacia látka. Preto sa od prvého očkovania do ďalšieho očkovania, budete musieť otvoriť viac ako štyri týždne. 0-ročný dieťa, Hib a pneumokokové, ako napríklad štyri druhy zmiešané, očkovanie chcete byť prijatý v druhej je veľké množstvo. Ak tak urobíte očkovanie a ostatné preventívne očkovanie rotavírusu v rovnakú dobu, môžete si dovoliť plánovať. Pre kombináciu súčasné očkovanie, povedzme, poraďte sa s lekárom.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com