ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Palmoplantárnej príčiny a príznaky a liečba


z pustulózy
palmoplantárnej pustulóza? stroje a

palmoplantárnej pustulózy je ochorenie, ktoré môže byť nekonečne veľa na zadnej hnis karta vyrážka (pľuzgieriky) dlane ruky alebo nohy. Pustuly je sterility, že žiadne baktérie alebo huby, je pripravená k druhu bielych krviniek nazývaných neutrofily nahromadených na stvrdnutá koža. Opakované príznaky na dlhú dobu, príznaky sa objavujú chronicky. Vzhľadom na to, že je aseptická, nie sú žiadne obavy z infekcie inými.

príznaky
of palmoplantárnej pustulóza o

pľuzgieriky čoskoro je malé pľuzgieriky, bude to postupne zmení na žltú. Začína so svrbením a potom spadne, pretože to je šupka. Ako charakteristiku opakujte tieto pustuly zmiešané.

V dlani základňa centra a palcom, mnohí vyvinutý na základni malíčku, v prípade, že nohy a relatívne veľkým vývojom na okraji oblúku a nôh. Obe sa objavili škvrny červené Tsubutsubu hranice bolo jasné, malé pľuzgieriky nespočet vyskytujú v ňom. Aj v podkoží a nechty občas vyskytujú pľuzgieriky, možno budete chcieť na klinec vyblednuté farby žltej deformácii.

Príčina

V mnohých prípadoch nie je príčina známa. Štatisticky sa však dá povedať, že spôsobuje približne 30% chronických hnisavých lézií.

Chronická purulentná lézia je miesto, kde existuje chronická infekcia baktériami. V tomto prípade, chronickej angíny, pyorrhea, empyéme, alebo ešte horšie, ako je palmoplantárnej pustulóza Zároveň zápalu stredného ucha, môže byť alebo sa stať palm podrážky pustulózy ako znamenie nástupu. Kov alergia už bolo povedané, že je príčinou palmoplantárnej pustulóza, ale nie je schopný rozpoznať pevný význam. Na predaj

Okrem mnohí z tých, ktorí palmoplantárnej pustulóza bola vyvinutá je fajčiar, fajčenie bolo povedané, že je príčinou palmoplantárnej pustulóza. Bolo objasnené, že nikotín je faktor, ktorý zhoršuje symptómy.

Komplikácie

Osteoartritída je hlavne spomenutá ako komplikácia. Spojíme sa s vysokou pravdepodobnosťou okolo 10 až 30%. Kĺb sa vyskytuje silná bolesť, ako je napríklad stred hrudníka reťazca rebrá kĺbu sa stane, keď kľúčnej a hrudnej u osteoartrózy. Táto bolesť je veľmi intenzívna, bránia tiež ťažkosti vidím každodennom živote dostávajú mincu.

Je tiež možné, že kĺb sa deformuje, ak zostane bez dozoru. Je dôležité, aby ste predchádzali vhodnej liečbe. Pozornosť je potrebná, pretože ide o ochorenie, ktoré sa vyvíja najmä u ľudí stredného a staršieho veku.

Čistenie

palmoplantárnej pustulózy je antibiotiká a antimykotiká, pretože nie je spôsobená baktériami a vírusmi nemožno očakávať, že vplyv. Hlavne symptomatické liečenie potláča zápal. Sa mení v závislosti od závažnosti príznakov, ale prvé a potláča zápal v steroidy a vitamínu D3 masti. Ak nemožno pozorovať účinok samotného topického lieku, pokračujeme v liečbe silným vnútorným liekom.

Orálna medicína môže byť vysoko účinná, ale vedľajšie účinky sú tiež veľmi silné. Ak spôsobujete komplikácie artritída, liečte imunosupresív.

Pretože toto ochorenie je príčinou je často neznáma, ale bola objasnená, ktoré majú byť zapojené do imúnna, alebo sa zdržať fajčenia, ľudia s kovovými alergiami, napríklad, alebo vykonať koreň sťahovacích metal Je možné urobiť lekársku starostlivosť.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com