ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Prevencia ochorenia jednou mincou

Čo sa spojíte s počúvaním slova "jedna minca"? Doba nastavenia jedla a jedno menu pre rýchle občerstvenie sú prirodzené. Teraz je čas si prenajať automobilovú službu, ktorú si môžete požičať s jednou mincou. A možno povedať, že uvedenie študovať dôkladne takého jedna mince obchod, ale "jedna minca lekárskej prehliadke", ktorá sa bez obáv skríningu položky sa obávajú iba 500 jenov.
Všeobecné zdravotné prehliadky sa líšia v závislosti od výdavkov a typu. Napríklad, aj keď darovanie krvi slúži aj ako krvný test, nie sú zahrnuté potrebné kontrolné položky týkajúce sa chorôb súvisiacich so životným štýlom. Ďalej, aj keď je položka pre meranie hodnoty hladiny glukózy v krvi v teste krvi vykonané v pravidelnej prehliadky, často veľký princíp merania hodnoty krvi pôstu nenasleduje. Referenčná hodnota krvného cukru je 60 ~ 109 mg /dl, však, pretože v tom čase plnosti v tej dobe a hladu hodnoty sa výrazne zmenila, keď už nie Hakare presná hodnota a stal sa jedlo pred skúškou. Najdôležitejšie s cieľom zistiť rýchlo cukrovku "HbA1c" (glykovaný hemoglobín) je tiež v rámci všeobecnej lekárskej vyšetrenie môže neboli zahrnuté ani žiadať svoje vlastné, často príznaky sú prehliadané. Prečo nie je taká dôležitá položka zahrnutá? Je to preto, že výdavky sú prekážkou. Napríklad, ak sa zobrazí lekársku prehliadku, pretože vôľa a adaptácia mimo zdravotného poistenia "bezplatnú zdravotnú starostlivosť" liečba, skutočné náklady trvá aj 10,000-20,000 jenov pri prijímaní jeden spôsob, akým krvný test. Dokonca aj vo všeobecnej skúške v súčasnosti skúmame len minimálne položky skúšok znížením nákladov.
Takže začalo byť "jedno mincové lekárske vyšetrenie". Napriek tomu teraz, nebola vykonaná iba malá časť z obmedzeného vybavenie, krvného cukru a cholesterolu, bez obáv skríningu na 500 jenov položiek, ktoré sa obávajú, ako sú neutrálne tuky "Jeden Coin lekárska prehliadka" je Získala veľa pozornosti a začala postupne ukázať celosvetové rozšírenie. Aj môžu byť tiež ochorení súvisiacich so životným štýlom, ako je diabetes inšpekcia je obmedzená iba HbA1c a hladiny cukru v krvi, ak "Jedna mince lekárske vyšetrenie," a to aj v prípade, keď sa obávajú. Vzhľadom k tomu, že ste navštívili v práčke liečbu a pravidelné kontroly zo začiatku, v reakcii na lekárske vyšetrenie malých fazule, a to aj chorých povedzme je žiaduce objaviť skoro aj trochu no. Pokiaľ je schopná zistiť stav z neváhajte tela v jednej položke 500 jenov, prekážkou pre lekárske vyšetrenie by tiež oveľa nižšia. Vzhľadom k tomu, v práčke skríning mince je lekárska prax, je v podstate vykonáva tých, ktorí majú zdravotný preukaz, je to, ako odber krvi v niektorých prípadoch vykonáva v seba v reakcii na prednášku. Spočiatku to môže byť mätúce, ale nie sú žiadne problémy, ak si na to zvyknete, a tam sú hlasy, ktoré môžu byť ľahké. Konečná diagnóza výsledku musí byť vykonaná v zdravotníckej inštitúcii, ale zdá sa, že je vhodným systémom na pochopenie súčasného zdravotného stavu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com