ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Z bábätko z "make-up Starostlivosť o pleť", vydala sadu očné masku a esencie - 1,5 mesiaca v hodnote ihiel centralizovanej poplatok

v suchu a chlade je ťažká sezóna, účtovať pevnosť voči špeciálne deň ak chcete! Odporúča sa pre ľudí, ktorí. A 5 krát odtiaľ gélové očná maska ​​pre citlivú oblasť okolo očí, premium sada prírodná liečba zostavovacieho poplatku bol spoločne z ranných a večerných asi 90 dní budú zverejnené 12. decembra 2012 (voda).

[vidieť obraz tohto článku]

Mimco (MI MC) je uvedená v "make-up Starostlivosť o pleť", "prírodná minerálna + prírodné kozmetické prísady" poňatie, farieb a skončiť s nechemické make-up kozmetickej značky prilepené.

domáce a medzinárodné módny priemysel, reklama, módne show, privítala maskérka Michiru hrá aktívnu úlohu široko takým režisérom vytváranie filmov, vyvinula veľa módne make-up položiek v poslednom režime.

súčasťou tohto predaja, aby sa stal sérum a očné maska ​​aj napriek 100% prírodný, s hybridným anti-aging efektom.
nosom Netherlands Sen Nitinol extrakt

sú očné maska ​​prípravok, rastlinný materiál s názvom "Botanical Botox". Kútika oka a na čele, jemných liniek, ako čelo, ktoré sa konalo bezprostredných empirických dát k výrazu vrásky, to je surovina, ktorá priťahuje pozornosť v kozmetickom priemysle.

ostatné Kume Island hlbokej oceánskej vody, ktorá obsahuje veľké množstvo minerálov, Mortierella olej bohatý na esenciálne mastné kyseliny ω6, rafinóza, ako je napríklad olivový skvalén, kozmetických zložiek pre splnenie jasnosť a vlhkosť sú luxusné formulované gem bol.

arch séra s rovnakými siedmich dní očná maska, ktorá bola kozmetické zložky boli nasávaný do gelovitého plechu je vyrobená z najmodernejších bio-celulózy, ktorá je vyrobená z rovnakého materiálu ako nata de coco. Dodaním starostlivo kožu po dobu asi 20 minút, môže to dať tuhosť do očí.

Mimco kozmetiky, make-up položky Takashimaya Shinjuku maloobchodných predajní, Yokohama, Osaka obchod, okrem obchodu JR Nagoya Takashimaya, celoštátnej kozmetiky kuchyne, počas manipulácie, atď. Terakuore. A ráno a večer z prírodnej liečby hore poplatku, na jednotke intenzívnej starostlivosti v tú Gél Liečba očná maska ​​týždeň 1 tempom. Čerstvé ihly, ako je tlačí hore zvnútra dostať.

[Item informácie] premium liečba up poplatok (maska ​​a sérum) Cena: ¥ 15750 (s DPH) Súprava obsahuje: Tu Gél Liečba Eye Mask (maska) päťkrát, prírodnej liečby up poplatok (Serum) 30 ml ※ oddelene predajca Dátum vydania: 12.12.2012 (voda)

[Kontakt] MiMC03-6421-4211 (v pracovné dni 10: 00 ~ 17: 00)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com