ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Tieto SFTS byť infikované pohrýzol protiopatrenia


kliešť kliešť infekcie môžu byť smrteľné?

SFTS je, v v Japonsku vlani prvýkrát potvrdil nové vírusové infekcie, okrem spoločných vírusové prejavy infekcie, ochorenia, pri ktorých krvné doštičky, ktoré majú funkciu ako hemostázy umožnené nastaviť krv je redukovaný, keď je krvácanie to je. Príznaky sú horúčka, malátnosť, hnačka, s gastrointestinálne symptómy, ako je vracanie a ťažké, niekedy k smrti. Ste nakazení ohryzením v
vlastnej

vírus kliešťami. Z tohto dôvodu mnoho pacientov došlo od jari do jesene je aktívna fáza kliešťov. Pacienti kašeľ (kvapôčkovou infekciou), a keďže žiadna infekcie zo vzduchu (infekciu) okolo seba, ale nemá nakaziť ešte bližšie u pacientov SFTS. Hoci poškodenie kliešťa infekcie bol jediným západným Japonsku, marec 2014, v prieskume ministerstva zdravotníctva, práce a sociálnych vecí študijnej skupiny, kliešte nositeľom vírusu SFTS bolo zistené, že sa šíri po celej krajine.

a všetky kliešte
nie je vlastníkom SFTS vírus

kliešte, ako je dom roztočov, ktoré sa vyskytujú roztoče a odev a posteľná bielizeň, ktoré sa vyskytujú v potravinách alebo podobne, ako žiť v domove odlišné u všetkých druhov v roztočov. Kliešte, pomerne veľký roztoč, ktorý bol pokrytý tvrdou kôrou, žije predovšetkým v prírode a podobne lesov a pasienkov, bude to tiež byť videný v meste okolo. V Japonsku, gén vírusu SFTS bola zistená z niekoľkých druhov kliešťov, ale na tom, či ste sa podieľajú na infekciu u ľudí, ešte nie je známe.

Okrem toho, dokonca aj s rovnakým druhom kliešťa, všetky kliešťa neznamená vlastný vírus SFTS. Takže, nemusíte prepadať panike hneď len preto, že bol uhryznutie kliešťom. Po prvé, je dôležité, ako sa zbaviť kliešťov, nútený sa snažiť a alebo jej časť kliešte sa hnisajúce zostane v koži, keď ste vytiahnuť, musíte byť opatrní, pretože existuje riziko, že ani preč prúdiť späť cez telových tekutinách kliešťov. Ak budete čakať príliš dlho a sú čierne tŕne ho zbaviť, navštívte Department of Internal Medicine, ak máte horúčku a gastrointestinálne príznaky.

Je dôležité, aby sa zabránilo predovšetkým uhryznutie kliešťa


, aby sa zabránilo uhryznutie u kliešťov. Najmä sa jedná o spadnúť z činnosti sa darí na jar kliešťov, že zvyšuje riziko uhryznutí kliešťom. Ako je tráva alebo kríky, ak kliešť vstúpi do mnohých miest k životu, nosia dlhé rukávy a dlhé nohavice, topánky nohy úplne zakryť, čiapky, rukavice, atď. Omotal uterák okolo krku, zníženie expozície kože je to dôležité. Lem košele do nohavíc, lem nohavíc, že ​​by bolo tiež dôležité dať do ponožky a topánky. A nosiť svetlé farby oblečenia, môže to byť ľahké pochopiť kliešť dorazil. Kliešte na repelenty, ktoré majú byť použité z hornej časti oblečenia, tam sú vedľajší účinok

Okrem toho, potom, čo outdoorové aktivity je kúpanie, nezabudnite nie uhryznutie kliešťa. Najmä, podpazušie, slabín, zápästia, zadné kolená, pod prsiami, (vo vlasoch), hlava je bod podobne. Neexistuje účinná vakcína proti aktuálne SFTS vírusu. Keď sa problém na liečbu, obráťte sa na miestne zdravotnícke inštitúcie a zdravotnícke zariadenia bez váhania.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com