ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

2015, kedy bude obdobie epidémie chrípky v roku 2016? Aký typ je populárny?


2015 sa už blížil ku koncu, ale je to zima a chrípka, že vzduch je suchý, pretože je strašidelný. To
minulých rokoch začína vrchol z celého decembra každý rok, chrípka sa hovorí, že je na čase, aby bujnie až asi okolo marca. V skutočnosti sa hovorí, že epidémia už začala tento rok a zdá sa, že sa chrípka začína šíriť rýchlejšie ako obvykle.


Aký typ je tento rok populárny?
Ktorý typ chrípky prevažuje v tomto roku, nie je to tak? Podľa správ atď. Je to typ typu B, ktorý je od septembra 2015 prevažujúci.
Môže byť veľa ľudí, ktorí nikdy nepočuli o chrípke typu B. Chrípka B sa v posledných rokoch nestala populárnou. Infikovaná osoba prvýkrát v León 9 mesiacmi bolo to vyšlo, ale je to tak, že chrípka, ktorá je vraj B typu Victoria je prevláda v tomto roku.
 

Som strach z chrípky typu B! Dôvod, prečo?
Vysvetlím, prečo je typ typu B Victoria prevažujúci počas epidémie týchto chrípiek.
Pretože chrípka B sa v posledných rokoch nestala populárnou, je prirodzené, že existuje niekoľko infikovaných ľudí, že?
Takže to je, že väčšina ľudí nemá protilátky! To znamená, že ak sa nakazíte vírusom typu B, príznaky sa stávajú dramatickými.
alebo postup liečby príliš neskoro, aj keď sa stane nezvyčajne rýchlo, av dôsledku toho akákoľvek liečba nemala byť tiež získať vplyv na, mimo prípadov úmrtia v akonáhle fyzickej sily človeka (imunity a odolnosti sily) Bude to prísť.


Kedy skončí obdobie epidémie?
Tam je škola, ktorá už prijala opatrenia v tomto roku po prvýkrát v triede uzavretý, ale dlhé obdobie epidémie roku 2015, pretože je už prevládajúci, to nie nie je opatrný až marec septembra 2016 to robí. Podľa
zdravotníckeho personálu, epidémie sezóna chrípky nad 2015 - 2016, alebo očkovanie vakcíny tak, aby nedošlo k infekcii, hovoríme, aby sa zabránilo infekcii dôkladným kloktanie a umývanie rúk.
, pretože si myslím, že teraz je čas sa stáva väčšiu príležitosť vyraziť na mnohých akciách, musíte byť dostatočne pozor, aby sa infekcia v tej dobe.
Bude to nepríjemné, ako dlho by ste mali byť opatrní, ale zdá sa, že je lepšie si uvedomiť prevenciu až do marca 2016, kedy sa zahreje.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com