ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Sedem metód na bielenie zubov 【Aký je účinok zubnej pasty a manikúry? ]

ako k bielenie zubov Existuje niekoľko, a to aj bez bielenie v zubnej klinike existuje spôsob, ako bielenie zubov sám. Vzhľadom k tomu, že je veľa dozadu triky ty, ako je napríklad, ako sa maľovať priamo manikúra metód a zuby zubnou pastou, prosím všetkými prostriedkami tým, ktorí žltnutie je kontrola obavy.


, ako bielenie zubov sám existuje veľa k sebe triky, ako používať špičku myši na bielenie zubov bielou farbou laku na nechty a spacie zubnú pastu a zuby. Zavádzame aj potraviny na zabránenie žltačaniu zubov.
Sponsored LinkČo je zubná pasta na bielenie zubov?
v

Teraz to bolo predaných veľa zubná pasta, ktorá slúži zároveň ako bielenie, ale teraz je zásielkový na populárne z byť biely (To Be White).

Koniec koncov je dôležité každý deň čistiť, že? V skutočnosti používam túto zubnú pastu.


Mám pocit, že musím tvrdo pracovať každý deň, takže používam, aby som bol biely asi raz týždenne. Je to dobré asi raz týždenne, pretože budete zuby rezať, ak budete príliš veľa.

Aj raz za týždeň to má dobrý efekt a mám rád môj úsmev.

Milujem kávu, čaj a víno, takže som sa obával, že môj zožltnutie zubov.
S byť biely aj

, pretože sa jedná o zuby starostlivosti doma, myslím, že to je ideálny pre zaneprázdnených ľudí.

Tu je tiež dobrá povesť!

Predstavte odporučený trik pre víno pijaniek

Poďme robiť sódu raz týždenne.

Viete, že zubná pasta obsahuje sódu na pečenie? Ak chcete zaobstarať žltnutie zubov, raz týždenne priamo do krovia, malé množstvo jedlej sódy, bude trvať zafarbená (malý bod) na sebe, vyleštiť ho.

Chcete nejaké víno?


Pred pitie tmavej farby, ako je víno, môžete chrániť zuby tým, že budete jesť syr a môžete zabrániť sfarbeniu. Víno a syr spolu, sú to dva vtáky s jedným kameňom.


Nechcem sa zdržať sýtenej vody. Sýtená voda môže vedieť, že sýtený nápoj roztaví zubnú sklovinu, ale sýtená voda bez cukru v skutočnosti nie je vhodná ani pre zuby.

Keďže sýtené nápoje obsahujú kyseliny, roztopia zubnú sklovinu. Avšak, po pití sýtenej vody, umývanie vody vodou je v poriadku.

⇒ alebo káva alebo čaj žltnutie v liečivom Chura Tooth bielom

bielenie zubov sa hydrogénuhličitan sodný?

Keďže jedlá sódy sú tiež prírodným materiálom známym ako "sóda na pečenie", je bezpečné jesť a piť.

Je charakterizovaný tým, že je slabo zásaditý a výborný pri lešticí efekt a deodorant. Odstraňuje farebné škvrny, ako sú čajové látky a kávu · čaj atď. Prilepené na povrchu zuba. Hoci to trvá niekoľko dní, môžete tiež zlikvidovať trochu trpká cigareta.

Prosím, choďte dvakrát týždenne ako sprievodca. Spočiatku bude cítiť bikarbonát ako saltský, ale postupne si na to zvykne. Vyrobíme zuby bielenie bezpečne a ľahko.

Neexistuje žiadny dramatický efekt, ale stojí za to vyskúšať.

Sponzorované odkazy


Čo je manikúra na bielenie zubov?

Keď už hovoríme o manikúre, ide o necht, ale existujú manikúry, ktoré sa skutočne vzťahujú na zuby.

použite komerčne dostupný lak na nechty predávať lekárne alebo podobne, tam je spôsob, ako ísť maľovať zuby chcete vybieliť svoje vlastné. Hromadne sa predáva aj v zásielkových zásielkach.

V závislosti od produktu si môžete zakúpiť za približne 2000 jenov, čo je najjednoduchší spôsob, ako povedať. Avšak, ak je to nerovný a to urobiť sám, pretože by byť okamžite prijatá, je lepšie veriť, že vplyv iba v deň jeden deň.

Okrem toho, pretože existuje veľká pravdepodobnosť, že sa po jedle odlupuje, je potrebné venovať pozornosť jedla. Samozrejme, že niektoré laky na nechty vykonané v estetickej stomatológii atď. Majú určitú udržateľnosť. Efekt je dva mesiace na svojom limite. ,
Vzhľadom k

že, lak na nechty, zuby, ktorí chcú, aby okamžite biela, môžem povedať, že metóda môže byť odporúčaná pre tých, ktorí chcú vybieliť, ako Ginha, ktoré nemôžu byť v bielenie.

Okrem toho, tie komerčne dostupné sú považované a udržateľnosť deň, len jeden deň akcií, ako sú svadby, bolo dobré a pokúsiť sa použiť na vyskúšať, je lepšie si myslieť, že v budúcnosti premýšľať o bielenie Ja nie.

Aký je zmysel s opatrnosťou pri jedle?

Tí, ktorí sú znečistený špinavými zubami, chcú nechať ich zuby bledšie.

Takže uvediem potraviny, ktoré odstránia škvrny zubov farieb. Len jedením to neznamená, že môžete okamžite zuby zobrať biele, ale existujú aj potraviny, ktoré zuby znečisťujú. Jednou z nich je kyselina jablčná. Kyselina jablčná je často zahrnutá do zeleniny a ovocia a má kyslá chuť.


kyselina jablčná, pretože obdarená veľkým účinkom eliminácia zuby pigmentácie alebo žltkastej farby, potravín, ako sú jablká, jujuba, hruška je dobrá. Okrem toho je kyselina jablčná, pretože tam je akcia, ktoré pomáhajú rozklad kyseliny mliečnej je orgánom únavy látky, je účinný pre obnovu únavy.

Navyše, pretože tam je tiež akcie, ktoré liečiť zápal v tele, unavený a stal sa odporúča pre tých, ktorí pracujú v tráviacom je narušený.

V rovnakej dobe existuje taká výhoda, pretože ničí vitamín C, prípade, že príjem kyseliny jablčnej vo účely obnovy únava, prosím, jesť spolu s vecami, ako je citrónovou šťavou alebo octom I.

Existuje ešte veľa potravín na bielenie zubov a tie, ktoré obsahujú vlákna, ako je lopúch a zeler, sú tiež účinné. Odporúča sa aj papája.

Aj keď je papája je súčasť, ktorá papaín bol formulovaný, čo má za následok rozklad bielkovín, klesne rozkladom nečistoty prilepené na zuby.

Aký je účinok kyseliny citrónovej v citróne?
bude biela od sterilizačný účinok

bieliaceho účinku soľ kyseliny citrónovej a hydrogénuhličitanu sodného, ​​ktorý je obsiahnutý v citróna.


Existujú však aj nebezpečné aspekty, ak dávate pozor. Spôsob bielenie zubov bielenie ako účinok kyseliny citrónovej použiť citrón, citrónová slabý citrónová šťava hydroxyapatit bankrot obsiahnuté v Emenaru kvalite povrchu zuba kyselinou citrónovou z citróna Obsahuje silnú kyselinu citrónovú.

Je možné, že kvalita Emenaru takých alebo čistenie zubov s tými silný silného kyslého citróna a zuby povrchu bude topiť. Buďte opatrní.

Cesta k bielenie zubov počas spánku je kore!

Domáce bielenie berie formu zubov, aby náustok pre bielenie, existujú spôsoby, ako bielenie doma dať bieliaci gél v nej.

Prvýkrát bol vydaný v USA v roku 1989.

Potom sa už niekoľkokrát zlepšilo a v súčasnosti je v predaji 5% ~ 38% gélu. V súčasnej dobe doma bielenie je slávny spôsob, ako sa vysporiadať s takmer 100% na americkej zubnej ordinácie.

môže byť rozdelená do nočnej typ, ktorý má byť používaný počas spánku a typ deň má byť použitý v množstve asi zhruba rozdeliť do dňa za 30 minút až 2 hodiny na domáce bielenie. V Japonsku sa predáva iba 10%, ale v USA sa predávajú rôzne koncentrácie bieliaceho gélu.

Typ noste náustok pred spaním a bielej počas spánku. Väčšina domáceho bielenia, ktoré je v predaji v USA, je nočný typ.


Je účinný po dobu 30 minút od 1 hodiny používania počas dňa. Je vhodný pre prípady, keď nemôžete používať nočný typ, ako sú zubné gumy alebo ak chcete rýchlo bielenie.

dať liek na náustku mieru, ktorá bola položená Čelné podrobnejšie

zubná klinika, ako bielenie zubov v náustku, montované asi dve hodiny denne Len veľmi ľahká metóda bielenia. Myslím, že domáce bielenie je asi 10 000 jenov až 50 000 jenov, v závislosti od počtu liekov. (Bude líšiť cenu o zubnej kliniky, je potrebné predložiť potvrdenie advance)

Tento rozdiel je rozdielom medzi cenou a politiky lieku, ktorý používate. Charakteristickým znakom domáceho bielenia je, že na rozdiel od bielej kancelárie nie je ovplyvnený počtom bielenia zubov.

domáce bielenie, tak, aby náustok, ktorý pokrýva celý zub, ako môže byť dobrá implantované liek na miesto, kde chcete, aby biele minútu tým väčšia je číslo, pretože office bielenie je cena pre jedného zuba Náklady sa tiež zvýšia.

Navyše, domáce bielenie bude lacnejšie je lepšie domáce bielenie aj pri pohľade z povrchu, pretože tiež bielenie, ak si kúpite len droga byť ústupkom po bielení.

Čo je gumou, ktorá zuby beží?

Mám gumu na bielenie zubov. Je to komodita, ktoré môžu byť použité na bielenie zubov podľa kefovať v obsahom abrazívne gumy. Avšak, pretože obsahuje ešte drsný, pretože nedostatky povrchu zuba je záujem, dajte pozor na frekvencie používania, možno budete chcieť kombinácii so starostlivosťou povrchu zuba.


Existujú tiež zubné kefky s gumou na bielenie zubov. Je to revolučná zubná kefka, ktorá môže odstrániť škvrnu vašou zvyčajnou zubnou pastou. To je guma namontovaný na zubnú kefku, pretože abrazívne nie je v cene, nemohlo dôjsť k náhodnému poškriabaný povrch zuba sa používa každý deň. Tiež sa odporúča, pretože sa nemusíte obávať poškodenia zubov kvôli svojej elasticite.

Bielenie na kvázi-drogy schválené Ministerstvom zdravotníctva, práce a sociálnych vecí!
vyčistiť žltnutie

zuby, medikované Chúra Bielenie zubov kvázi-liečiv, ktoré ministerstvo zdravotníctva, práce a sociálnych vecí schválil.

Pokračovaním v každodennom používaní sa zuby zmenia na bielu a vzhľad sa zlepší.

Okrem toho zuby odborníkov prichádza s "one-Tufted štetcom", ktorý sa podieľal na vývoji v čase prvého dopravou zdarma teraz.

⇒ Liečivý Chura Zub White narodený v Okinawe vedúci k bielym zubom

Tiež odporúčame!

⇒ Autentické domáce bielenie začať doma v kozmetickom zubnom lekárstve!

8 spôsobov, ako bieliť zuby 【Aký je účinok zubnej pasty a manikúry? Prehľad vypísaných

, ako bielenie zubov Existuje prekvapivo veľa]. Milujem ťa s krásnymi zubami.

Sponzorované odkazy

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com