ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravotné problémy

Existuje ochorenie nazývané perilymph fistula ako príčina hluchoty /tinitus!

Príčinou straty sluchu, tinnitus Tam je ochorenie nazývané labyrintu fistula! Ak dôjde k strate sluchu alebo zvonenie v ušiach, skúste podozrenie na ochorenie ucha nazývané "labyrintu fistula" ako príčina. To je, na druhej strane buď oddelenia vnútorného ucha a stredného ucha do zadnej časti ucha "oválne okno" alebo "bicykel okno", alebo, je ochorenie, ktoré môžu a obaja ktorý by trhať sa vyvíja vo príčine. Keď sa očakáva, že perilymph v úniku vnútorného ucha do stredného ucha, že rôzne zla prísť hit. Charakteristické príznaky perilymph veže, aj naďalej intenzívne závraty, ale viditeľné príznaky straty sluchu rýchlo postupuje, závraty nenastane vôbec pre niektorých ľudí, v prípade, že iba straty sluchu alebo zvonenie v ušiach vyskytuje tiež nie sú nezvyčajné. Okrem toho, o tom, či zlomený Prečo je oválna okná a guľatá okná, násilné kašeľ a kýchanie, pri žuvaní naplno nosa, môžete mať, ako je napätý hrubý pri defekácii príčiny. Keď je membrána rozbité, keď počujete zvuk, ako plosive (označovaného ako pop zvuku) je tiež považovaný za prípad cítiť abnormálne potom ucha.


Obsah

 • 1 príčina spôsobiť stratu sluchu alebo zvonenie v ušiach, je naozaj iný!
 • Čo keby vznikla strata sluchu alebo tinitus v dôsledku vonkajšej lymfatickej veže?
 • 3 Aká je možná potreba operácie?


  Príčiny straty sluchu alebo tinitu sú pomerne rozmanité!

  Choroba, potápanie a horolezectvo, silná záťaž na vnútornej strane ucha, ako napríklad náhly vzostup, keď ste v lietadle to trvá násobený, je pravdepodobné, že k rozvoju stala východiskom , Preto môžete vedieť, že rýchle zmeny v atmosférickom tlaku majú silný vplyv na vnútornú časť ucha. Tiež si musíte uvedomiť sily na toalete a sily pri zdvíhaní ťažkých predmetov. Avšak, pretože práca, ktorá vyžaduje silu v každodennom živote je to, čo mnohí v čase Príznaky tinnitus a stratu sluchu je potom požiadať ihneď vyhľadajte učiteľa ORL.  Vonku lymfatických Tower stalo so stratou sluchu alebo zvonenie v ušiach spôsobené?

  Ak sa v prípade podozrenia na vonkajšej lymfatickej veža je považovaná za silný, myslím, že prvý je nútené hospitalizácii asi jedného týždňa. Počas tohto obdobia budete musieť nechať svoju posteľ odpočinúť malým vankúšom nad posteľou nemocnice. Samozrejme, že vyjde tiež niektoré opatrenia, ako je napríklad "nie Chikarama v dobe defekácie", "vyhnúť sa silne hryzenie nosa." , Tým, pretože tam je tiež prípad ísť obsadený je samozrejme film, postupujte podľa poslušne podľa pokynov lekára. Čo sa týka farmakoterapie, medicíny a periférne vazodilatátory pre zlepšenie prietoku krvi a vitamínov bol používaný hlavne. Zvlášť pre sluchové postihnutie bola použitá metóda na zlepšenie infúziou adrenokortikálneho hormónu. Okrem toho, keď je závrat ťažký, zdá sa, že kvapkanie hydrogénuhličitanu sodného vykazuje určitý účinok.  Aká je možná potreba operácie?

  V prípade farmakoterapie, atď. musí byť zlepšená strata sluchu alebo zvonenie v ušiach, je dôkazom, že nie je blokovaný, je oválna okná a guľatá okna. V takom prípade si myslím, že vám bude odporúčané prejsť "zatváraním vnútorného ucha". Akonáhle otočením bubienka z vonkajšej strany ucha, na ktorý bol identifikovaný a potvrdzuje miesto, kde sú perilymph úniku, je potrebné vyčistiť opraviť ich membrány. Okrem toho je choroba, ktorá spôsobuje, hučanie v ušiach, ušné, stredného ucha, vnútorné ucho, sluchový nerv, pretože tam je tiež možnosť celého tela, vrátane chorôb mozgu, môžu ponáhľať konkrétnu príčinu v každom prípade bude dôležité. Zrazu jedno uši prestávajú počuť

 • zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

  Slovensko zdravie © www.543628.com