lyžice ihelníček je priateľský a tvorivé položka, ktorá slúži nielen svojmu účelu, ale to vám umožní "upcycle" junk príbory. Urobiť pre seba alebo ako darček pre ľudí, ktorí zdieľajú svoju lásku šitie a remesiel. Lyžica ihelníček možné upraviť podľa osobného vkusu. Veci, ktoré budete potrebovať, Veľké lyžice
vaty
Hot lepiaca pištoľ s lepidlom
Zobraziť ďalšie inštrukcie
1

Znížiť štvorec látky merania 5 x 5 palcov. Denim, plátno a robustné bavlnenej tkaniny sú ideálnou voľbou pre použitie ako ihelníček. Avšak, môžete si vybrať akýkoľvek fabric textúru, farbu alebo vzor, ​​ktorý chcete.
2

Spread malý štvorec látky s vyblednutým stranou nahor. Kryt na stred námestí s 1/4 šálky vatových tampónov.
3

Preložte horný ľavý roh námestí dovnútra šikmo, zahŕňa strednú námestí. Stlačiť bodku horúceho lepidla na hornej strane rohové skladané tkaniny. Vytiahnite pravého spodného rohu smerom nahor v diagonálnom smere, držať spodnej rohu do lepeného vrchnej druhom rohu látky. Stlačiť bodku horúceho lepidla na hornom povrchu druhého zloženého rohu.
4

Vytiahnite pravom hornom rohu smerom dole rovnakým spôsobom, ako v predchádzajúcom kroku, sa držať ju do lepidla. Squeeze bodku lepidlá na vrchole toho, a vytiahnite konečné voľný roh tkaniny na to. To Vám nafúknuté vankúš tkaniny.
5

Squeeze štvrtiny veľkosti množstvo horúceho lepidla do stredu nádrže na lyžicu. Okamžite stlačte zložený veľkosti na pin vankúš časti na lepené lyžicou. Pevne pritlačte a nechajte zaschnúť po dobu jednej minúty pred uvoľnením zovretia. To dokončí svoju lyžice ihelníček.

Zdravé vedomostijaja - Spoločné ochorenia - Skupina zdravých ľudí - Krása a zdravie - Zdravé riešenie