ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Zápcha spôsobuje starnutie pokožky! Správne sa zaoberajú anti-aging! [Beautog]


Vzťah medzi zápchou a kožou, o ktorú sa veľa ľudí obáva. Tentokrát predstavíme príčinu zápchy a metódy zvládania starnutia proti kožným ťažkostiam spôsobeným zápchou.

Je pravda, že ste starý, keď dostanete zápchu! ?

Všeobecne sa predpokladá, že sa stane zácpa tým, že sa stáva nevyváženou v autonómnych nervoch. Autonómny nervový Ostatné hlavne tráviaci orgánových systémov vnútorných orgánov, pretože má dôležitú úlohu tiež nastaviť pôsobenie prietoku krvi, krvný obeh a zápcha sa stane ešte horšie.


Ak dôjde k strate zápcha, elasticity kože a lesk, hrubý kože, ale s väčšou pravdepodobnosťou spôsobiť kožné problémy, ako je tuposti, to je, keď je funkcia autonómny nervový je zlý, Predpokladá sa, že je to preto, že krvný obeh sa zhoršuje. Okrem toho, ak by sa nádrž by mala byť uhasiť lety do navždy žalúdka, veľké množstvo rastu zlých baktérií, dôjde rokmi korupcie pokroky v črevách škodlivé látky. Táto škodlivá látka sa vstrebáva z čreva, rozpúšťa sa v krvi a robí ju po celom tele. Toxín ​​je pre zníženie bazálny metabolizmus a imunitu organizmu, v dôsledku toho sa tiež znížiť odpor silu na koži metabolizmu a stimuláciu.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Najprv poznáme príčinu zápchy!

Priamou príčinou zápchy je, že sa zhroutí rovnováha autonómneho nervového systému. Autonómne nervy majú úlohu prispôsobiť funkcie tela, ako sú tráviace orgány. Je tiež veľmi spojená s funkciou čriev, ktorá súvisí najmä s defekáciou. Tento autonómny nervový systém je okrem toho vyvážený svojim vlastným duševným stavom. Preto ak sa budete cítiť stále vo vašom každodennom živote, autonómna nervová porucha sa nakoniec stane zácpou.


're zodpovedný za prácu zažívacích orgánov, ako je napríklad peristaltické pohyb čriev je autonómny nervový. Autonómny nervový systém, dýchanie a telesná teplota, krvné cievy, ako napríklad vnútorných orgánov, nastavený tak, že nervové fungovanie nášho tela v krehkej rovnováhe. A pochopenie pre prácu, keď ste nadšení a napätia, tam sú dve funkcie parasympatického nervového do práce, keď ste uvoľnenie, že obaja pracujú pri zachovaní rovnováhy, udržať naše telo zdravé stav Vzdávam sa. Autonómna nervozita je však slabá voči stresu a nepravidelným zvykom životného štýlu, a ak takýto stav pokračuje, rovnováha sa ľahko preruší. Keď sa rovnováha autonómneho nervového zrúti, si objednať črevá nepohybuje aktívne, že bráni plynulé vyprázdňovanie.

Citácia: Zdravotná univerzita

Anti Aging! Ako sa vysporiadať so zápchou!

Predstavil som, že zápcha má úzky vzťah s rovnováhou autonómnych nervov. Preto je dôležité udržiavať ju v stave, ktorý je ťažké zahubiť udržaním vyrovnaného autonómneho nervu. Zabezpečte primerané spanie, mierne cvičenie atď. Najprv si udržujte pravidelný životný štýl a vyhýbajte sa stresu.


- Vezmite si dosť spánku.

· Vychutnajte si svoje obľúbené veci a pokúste sa odstrániť stres.

· Vykonajte tréning svalov a rozťahovanie na stimuláciu brucha.

· Masáž a polkovanie, atď., Aby sa zabránilo prechladnutiu krvi.

Citácia: Health Care University

V prípade, že začal pochybovať o robiť a zápcha nie je nám cez nedávnej doby, môžete byť schopní vyrovnať sa preskúmaním stravu. Keď som konštatovať, že sa nechá stáť pri zápche, pretože to by sa dostanú do začarovaného kruhu, ktorý spôsobuje kožné problémy, to je dôležité pripraviť črevné prostredie, viac ako čokoľvek iné. Zabrániť vzniku škodlivých baktérií, aby to najlepšie z pôvodnej starnutia v zápche, aby znovu získal normálny pohyby čriev stav tiež sa odporúča diétu, ako je napríklad nasledovné.


- Vyvážte vlákninu s nerozpustným diétnym vláknom.

· zvýšiť dobré baktérie, jesť fermentované potraviny, baktérie mliečneho kvasenia, ako bifidobaktérií, oligosacharidy, ako je napríklad aktívny.

· Zvýšte väčšinu svojho letu tým, že budete jesť pevne, aby ste uľahčili vystupovanie stolice.

· Keď sa črevo aktívne pohybuje ráno, nepremeňte raňajky.

- Aby bola stolica mäkká, zoberte 2 litre vody každý deň ako vodítko.

Citácia: je, že zdravotná starostlivosť univerzitné

day-to-day z bežného života, ktoré mať na pamäti, že starnutie starostlivosť

úhľadne pravidelné životné návyky dôležité v pomôcť vyrovnať so zápchou. Bude povedané a skratky starostlivosti starnutie preskúmať každodenného života návyky za to.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com