ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Objavme sa, keď stratíte pokušenie sladkostí! [Yoshirogu]Diéta pre & hellip; A čo keď som sa rozhodol som jedol sladkosti?

Aj keď ste na strave, existujú veci, ktoré moje ruky budú rozťahovať na občerstvenie. Môžete tiež ľutovať po jedle & hellip; Ale ak viete, ako pevne zotaviť! Vysvetlíme "zotavenie na dennej báze" a "zotavenie na týždennej báze".
večera <1 deň v čase obnovy> sladkú vec k jedlu preč dni, a potom úplne rezu sacharidov. Ide o to, že materiál "rastového hormónu" vylučovaný počas spánku je pevný.

základné, a rdquo proteín, malé množstvo lipidov, vitamínov zo zeleniny, minerály a rdquo; je. Napríklad, večera na večeru s "Lipid moderovať chudé mäso a sashimi ako bielkoviny + zelenina" iba. Tým sa zvyšuje účinok horenia tukov, zatiaľ čo rastúci hormón je vylučovaný a spánok.
Predstavme si "Weekend Petit Pôst (Pôst)" ako týždennú metódu obnovy. Pôst obnoví unavené črevné prostredie, metabolizmus stúpne a spínač spaľovania tuku sa dá vložiť.

"víkend Petit Fastenings" je takzvaný ldquo; je na to, pôst & rdquo. Nebojte sa, pretože táto metóda nie je stoická ako "iba voda". Ako "enzýmu pitie" a "modrej šťavy", poďme sa výživné zdravej výživy hojnosti, ktoré neberú záťaž na tráviacu.

Chcem ju jesť aj na strave! Odporúčané pre snacking

Je to hlavný predpoklad, že nejedzte medzi jedlami a zároveň jedete troch jedál včas a vezmite si výživu pevne na strave. Ale aké potraviny by som si mal vybrať, keď chcem jesť občerstvenie?
(1/10 výpočet energie na deň), ktorá bude obsahovať takmer žiadne sacharidov - živiny, je jesť vodítko, čo · 150kcal ~ 200kcal, ktorý obsahuje pevný

špecificky Sú orechy a syry, ktoré neobsahujú cukor alebo cukor. Sušené ovocie a japonské sladkosti, ktoré majú dobrú predstavu o strave, sú v rozpore s množstvom cukru, preto buďte opatrní.

Taktiež existuje veľa dobrých stravy pre diétu a zdravotnú starostlivosť. Chcel by som vyskúšať rozumnú stravu spôsobom, ktorý by mi vyhovoval.

Ako to bolo? Cukrovinky majú tendenciu jesť žuvanie a hellip; Urobíme úspešnú stravu tým, že poznáme metódu, ktorá sa dá zotaviť, a odporúčané jedlo na snacking.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com