ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

O kráse

Starostlivosť po spálení! Skin päť opatrení, ktoré nenechávajú škodu na

a stať

v lete, mnoho ísť von v tomto mori bazéne grilovanie, bude vrchol diabol opálenie.

alebo nedopatrením dostala opálený, alebo žiadny vplyv na ktoré boli maľované opaľovacích krémov, myslím, že tiež trpia spálením. Ak sa dostane do opaľovania, následná starostlivosť po tom je veľmi dôležitá.

Urobíme vhodné opatrenia po predaji po opaľovaní, aby nedošlo k poškodeniu pokožky.

Dôležité body v post starostlivosti

Po spálení nechcete nechávať škody. Dôležitým bodom v následnej starostlivosti je udržiavať zápal a udržiavať vlhkosť. Tri dni, aby ste pokračovali v dôkladnej starostlivosti.

Protiopatrenie 1: Vychladzte si to prvý

Opaľovanie je tiež mierne popáleniny. Najprv je dôležité vychladnúť na nižšiu teplotu pokožky.

Po výstupe z mora alebo bazénu nasypte nízkoteplotnú čerstvú vodu atď. Na celú pokožku. Ak máte studenú vodu, použite studenú vodu. Pri použití ľadu a podobne, možno budete chcieť vrhnúť kože zabalené tak, aby sa nelepí na kožu priamo uterák, alebo podobne.

Opatrenie 2: klesla vlažnú vaňu alebo sprchu

riadne opaľovací krém namaľovaný na koži, poďme sa udržať pokožku v čistom stave. Pretože je ťažké umývať s goshigoshi, dobre sa umývať, aby jemne ťahal po peniaze dobre.
je miesto, kde budete chcieť vstúpiť do horúceho kúpeľa, aby

relaxovať, ale preto, že záťaž na koži, sa odporúča nastaviť pri vstupe do vlažnej. Ak to môžete urobiť pri sprchovaní, nebude to trápiť pokožku.

Opatrenie 3: Vzhľadom na to, že teplota dôkladne hydratačný

koža je vysoká, voda je teraz jednoduchšie odparovanie. Musíte dávať pozor, aby ste nestratili vlhkosť zvlhčením.

Po vstávaní z kúpeľa má pokožka veľkú vlhkosť. Nechajte svoju pokožku vlhkú okamžite.

Pri použití hydratačný krém po hydratačný krém, môžete mať viac kože vlhkosti. Ak necháte vychladnúť hydratačný krém a hydratačný krém s predstihom v chladničke, že zabije dve muchy jednou ranou dostať ani návaly horúčavy kože. Ak

bolesť brnenie je silná, maľované a vyhradený krém a masť po opaľovaní, budete musieť starostlivo starať.

, ak ste príliš tan, mohlo by to byť lepšie je požiadať, aby zaplatiť ísť do nemocnice. Presne posúdime, koľko je vaše spálenie.

Opatrenie 4:
brať vitamín C a lykopén

následnú starostlivosť po opaľovaní, je dôležité, aby pevne k starostlivosti zvnútra tela.

alebo vitamín C, ktorý zabráni tomu, aby škvrna potlačiť melamínu, tým, že sa aktívne bohaté na lykopén bielenie zložiek, poďme znížiť poškodenie kože. Vitamín C je často obsiahnutý v acerole a kiwi. Peppers, letná zelenina, sú tiež odporúčané, a tak si vezmime viac. Lykopén je často obsiahnutý v paradajkách a vodných melónoch. Dá sa očakávať, že sa zotaví z únavy, je ideálny pre letné kúpele.

Opatrenie 5: piť vodu

Z opálenej pokožke, pôjde von k vode, ako je obvyklé. Skúsme nielen zvlhčovanie zvonka, ale aj hydratáciu zvnútra. Odporúčame vám piť veľa vody a športových nápojov, ktoré obsahujú aj minerály. Keď

vlhkosť v tele je dostačujúce, pretože rýchle hojenie úpalu vyzvaní metabolizmu, poďme sa starostlivo tak, aby hydratácie.

kedy opaľovací krém maľovať úhľadne
zhasne

je sa uistiť, že maľovať vždy opaľovací krém. Vzhľadom k tomu, že ochranu proti slnečnému žiareniu vstúpiť, ako je more majú tendenciu klesať, je dôležité často meria ako sú náterové hmoty v pravidelných časových intervaloch.

V prípade detských detí, môže byť neochotný, budem maľovať elegantný ochranu proti slnečnému žiareniu, aby vaše dieťa.

Ak ste boli v pľuzgierov popáleninami a vody okolo opálenie, takže prosím okamžite ísť do dermatológ. Mimo letnej hry je zábava, ale úpal od slnka je kritický.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com