ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Aký je spôsob liečby chirurgickej liečby? Koľko je to?

Aký ​​spôsob je k dispozícii na operáciu na liečbu môjho chodníka? Koľko je to?

Liečba Waka pre chirurgiu je zhruba rozdelená do dvoch: "chirurgický zákrok pri priamom pohľade" a "metóda nepriameho chirurgického zákroku". Nedávno boli vyvinuté chirurgické metódy, ktoré nepoužívajú ženy. Tu predstavujeme nielen chirurgickú metódu, ale aj priemernú cenu.

v podpazuší zápach liečba operácie budú klasifikované ako "priamou metódou vízie chirurgiu", "metóda chirurgii non-direct vision", ale rozdelené do jemnejšej štyrmi spôsobmi odtiaľ. Najprv uvediem metódy a zásluhy a náklady na tieto operácie.

Nie je potreba hospitalizácie! Na základe priameho výhľadu operáciu

vystrihovačka metóda priameho spôsobu videnia chirurgia (Senjoho) sa vykonáva v rade nemocníc, to je chirurgický postup, ktorý účinok sa hovorí, že je relatívne stabilný.

rez v podpazuší asi 3 ~ 5 cm, a otočiť koža apokrinné žľazy nastúpenej Objaví sa granulované. Je to spôsob, ako každý z nich odstrániť pri kontrole s každým okom.

Citácia: prínos pre starostlivosť o pleť univerzity

Táto operácia bola s tým, že apokrinné žľazy možno spoľahlivo odstrániť. Tiež by bolo prospešné, ak by ste nemuseli hospitalizovať. Náklady, zmeny v dostupnosti stupňom príznakov a poistenie, ale hovorí sa, že v priemere 30 až 500.000 jenov.

Nie sú zranenia viditeľné? Metóda chirurgického zákroku bez priameho pohľadu

Operácia s nepriamym zobrazením je liečba, ktorá zohľadňuje pooperačné zranenia.

prepichnúť dostatok 1 cm pod podkožného tkaniva aspiračná

Waki, blotovány s drsným apokrinné žľazy a ekrinných žliaz, mazových žliaz, atď. cez jemný rúrkou z neho (kanyly) Budem.

Citácia: prínos pre starostlivosť o pleť univerzity

Tento chirurgický zákrok, a že rana nie je viditeľné, je, že je operácia v širokom rozmedzí od cut-out metódy. Môže byť prijatá z ceny asi 150 000 jenov.

ultrazvuková sací metóda

ultrazvuková metóda sania je chirurgická metóda na zlepšenie podkožného spôsob tkaniva sania. Hoci sa hovorí, že je účinnejšia ako aspirácia podkožného tkaniva, zdá sa byť ťažké odstrániť všetky apokrinné žľazy. Cena je 18 až 300 000 jenov.

pre generovanie ultrazvukových vĺn namiesto toho sa ustrice v kanyle, a sacie zatiaľ čo zničiť potné žľazy, vrátane apokrinné žliaz v teplo.

Citácia: Starostlivosť o pleť University

podkožia Odstrániť metódu

podkožia Odstrániť metódu a ostrie britvy, operáciu pomocou špeciálneho prístroja, ktorý kombinuje valec potlačiť kožu Urobím to. Rana je malá a môže sa očakávať vysoký účinok, ale trvá to zotavenie po operácii. Hovorí sa, že cena je 20 až 400 000 jenov.

v podpazuší rez asi 1 cm, rez každej podkožné tkanivo holiaci častí pri odvaľovaní na povrch kože s valcom, aby sa odstránili apokrinné žľazy a ekrinní žľazy.

Citácia: z najnovších operačných techník, ktoré nepoužívajú pre starostlivosť o pleť univerzitu

žena priťahuje pozornosť ako chirurgická metóda, ktorá nepoužíva

žena je "Miradorai". Tento chirurgický zákrok používa mikrovlnnú rúru známu pre mikrovlnné rúry.

Miesto pre rozptyl mikrovĺn napríklad mikrovlnná rúra, pretože so zameraním ožarovanie zamerajte na žiadanej polohy, krátko narušil dávať tepelnému poškodeniu na apokrinné žľazy a ekrinných žliaz Môžete to urobiť.

Citácia: Skincare University

Výhodou tejto chirurgickej metódy je, že môžete posielať svoj každodenný život hneď po operácii. A z opuch asi týždeň, môže čiastočne cítiť bolesť, ale hovorí sa, že zmizne asi dva až tri týždne.

Mirrorry nepoužíva zdravotné poistenie, pretože je samokontrolu. Náklady závisia od nemocnice, ale sú od 30 do 500 000 jenov.

Citácia: v starostlivosti o pleť univerzite

V prvom rade návštev
lekára radu

v podpazuší zápach liečba chirurgie Existuje päť spôsobov. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky výberom metódy, ktorá je vhodná pre vaše príznaky, odporúčame vám, aby ste najskôr prijali lekára a získali radu od lekára.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com