ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Stres nemá chuť! ? Srdce je "chuťové poruchy" príčiny

už ochutnať v strese! ? Srdce
"poruchy chuti" na príčiny

sa nebude cítiť chuť, ako je stres a depresia je choroba, ktorá psychogénne poruchy chuti. Z dôvodu vplyvu stresovej spoločnosti sa rok čo rok zvyšuje. V tomto prípade je mechanizmus psychogénne poruchy chuti nastane a ošetrenie predstaví.

psychogénne poruchy chuti, ako je stres a depresie, boli mentálne označované ako náchylného k vzniku ochorení v záťaži môže trvať. Najmä mnohí v čase rozkvetu práce, zdá Medzi týmito ženami existuje tendencia k rozvoju.

srdca u pacientov s neuropatickej poruchy chuti, zvýšenie

byť v jedle už cítiť poruchy chuti chuť. Ak nie je žiadny problém s funkciou chuť, psychogénne, čo nie je môže súvisieť.

poruchy chuti sú duševný stres a depresie, psychosomatické poruchy, neuróza, psychologické faktory, ako sú poruchy osobnosti môže dôjsť v príčine. Pod vplyvom stresovej spoločnosti, nedávno to bola rastúci počet pacientov s psychogénne poruchy chuti.

a obzvlášť od 40 do 50. rokov rozkvetu života človeka, je tu trend obyčajný v neskoršom 60. ženy. Viac žien, ktoré by mohli byť psychogénne poruchy chuti, to je povedal, aby bol trikrát vyšší ako mužov.

Citácia: Health Care University

dané skutočnosťou, že sa chuť lieku?
vstrebávanie zinku

terapie bolo povedané, jedným z vyvolať tiež bránené. Ľudia, ktorí paliatívna liečba stresu a depresie, atď užívate liek je zvlášť pravdepodobné, že treba byť opatrný.

Okrem vstrebávania zinku je zabránené tým, že proti úzkosti lieky a antidepresíva, slín množstvo sekrécia K dispozícii je tiež pravdepodobné, že bude k výpadku chuť znižuje.

je orgán chuťové poháriky (budúcich) je snímač cítiť chuť zhromaždil chuťové bunky. Chuťové bunky potrebujú zinok na aktívne metabolizovanie. Abnormálne chuť bez chuti sú bunky hrá dobre, je nastane, keď zinok je nedostatočná.

Citácia: Health Care University

Okrem toho, keď sa zníži sekrécia slín, a to nielen chuť látkou je sotva topí, ktoré sú obsiahnuté v potravinách, oslabil prácu chuťové poháriky Hovorí sa.

psychogénne liečbe porúch chuti?

V prípade duchovných vecí je psychogénne poruchy chuti príčiny, poďme navštíviť oddelenie psychosomatickej medicíny.

, zatiaľ čo doplnené zinku v potrave a drog, budete musieť podstúpiť liečbu špecialistov v psychosomatické medicíne a psychiatrii, ak je to nutné. Niekedy budete psychoterapia, ako je napríklad kognitívno behaviorálnej terapie a psychoterapie sú vykonávané.

Citácia: Ak je zdravotná starostlivosť univerzita je

, ktorí sa proti úzkosti lieky a antidepresíva je príčinou, najskôr konzultovať so svojím lekárom, prestaňme užívať liek, ak je to možné.

je tendencia byť a má dať do

stresujúci život starostlivosť o narušenej stravovacie návyky a životný štýl, aby sa ďalej náchylný prostredí ochutnať zlyhania z každodenného života Tam je, takže buďte opatrní. Navyše, ak ste v strese z ducha i telo, je tu prípad, že účinky na psychické liečenie nemožno uspokojivo získané. V takom prípade zvážime dovolenku atď.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com