ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenie žien

Odporúčané pre zimu! Nápojovépohánka medu počuť kašeľ je účinnejší než komerčný liek proti kašľu mravcov?
nechá ohriať

telo a "zázvor" na zmiernenie bolesti kĺbov, použite antibakteriálne a protizápalové účinky, je vysoká "pohánka med". Pôvodne med má vysoký antibakteriálny účinok, pretože tam je efekt potlačiť zápal, bol používaný v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Najmä sa hovorí, že majú vysoký efekt potlačiť zápal zadnej časti krku, a bol považovaný za liek proti kašľu.

Predovšetkým pohánka medu je sa vyznačuje farbou je tmavšie ako normálne medu. Jej tmavé farby a obsahuje veľa antioxidantov, v štúdii United States Pennsylvania State University, než komerčné liek proti kašľu, výsledky výskumu, že ľudia z pohánky medu mali účinok bol oznámený.

Avšak tí z pohánky alergie Urobme med iný ako pohánky. Navyše deti sú slabé odporová sila menšia ako 1 roku veku, pretože existuje možnosť, že Clostridium botulinum, ktorý je obsiahnutý v mede je infikovaný, med nie je dať.

citrón zázvor pitie

■ materiálu zázvoru & hellip; 2cm okolo /pohánka medu & hellip; 1 lyžička /citrón & hellip; half /vriaca voda & hellip; príslušné množstvo

■ Ako urobiť 1 Zarezte zázvoru vo vašom obľúbenom hrnečku. 2. Umiestnite vylisované šťavy a pohánka medu citrónovej k nemu. 3. Doplňte vriacou vodou a miešajte.

Pijme pomaly, aby sme sa nepopili. Okrem toho, ak je závažná kašeľ sa vloží do jedálne, kde je teplo funkcie, povedzme tak usilovne pitie.

grilovaný pór polievka (pór víno)

grilované zelenej cibuľky má vplyv na bolesť kašľa a krku s ohľadom na dlhú dobu, a ďalšiu ranu do krku po vypálení biela časť póru kašľa Hovorí sa, že sa zastaví. To znamená, že existuje baktericídne činnosť a krvný obeh podporovať účinok alyl sulfidu, čo je tiež pór výrazný pach zložkou, vy ľudový liek používať tento zápach súčasť navíjaním zelenej cibuľky na krku.

Tentokrát sa taký grilované zelenej cibuľky v jednoduchom polievku.

■ bielej časti dĺžky materiálu pór & hellip; 5 cm o /miso & hellip; & hellip teplou vodou a 1 lyžička /var; príslušné množstvo

■ Ako 1. zozelenie cibuľu na štyri rovnaké časti. 2. pečie asi sa trochu hnedý v panvici. (Oil nie je podmienkou) 3. Bowl dať upečené zelenej cibule a miso, doplnený v prípade naliať vám vriacou vodou.

Pijme to teplé. V prípade neuspokojivé, prosím dať do svojho obľúbeného zázvor a cesnak.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com