ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenie očí

Nemôžem mrknúť! "Blepharospazmus"

Nemôžem zamrzať! "Blefarospazmus"
svetlo oslňujúci oči sú suché - v niektorých prípadoch byť zamenené za suchého oka - "viečko (viečka), kŕče (kŕče)"

pacienti po celej krajine na otváranie a zatváranie očných viečok je Mamanaranaku Hovorí sa, že je to asi 30 000 ľudí, ale v skutočnosti sa odhaduje na 20 krát. Alebo je zamenená za jedno oko suché, často alebo je v mojich predstavách, je Taenai ľudia zasahovať do každodenného života, chorí chcete poznamenať.

O náhle viečkami úzku

blefarospazmu, Masashinoboru Wakakura riaditeľ (nerv oftalmológia) Inoue Eye Hospital (Tokio) má oči zmluvy o svaly okolo očí " to stane sa ťažké otvoriť, blikanie je nemožno úspešne ochorenie. Hlavnými príznakmi sú, svetlo je jasný, nie je ani otvoriť oči, s tebou hovoriť, ako "oči suché.

navštívil tiež všeobecný oftalmológia sťažovala z týchto príznakov, pretože tam nie je nič neobvyklé, ako je to v očiach, že prípad je často mylne považované za suchého oka a namáhanie očí.
veľký rozdiel medzi

​​"suché oko alebo únavu očí, svetlo je jasný, keď idete von, ako je zatváranie náhly viečko, bez ohľadu na vôľu, je, že bráni pohybu očných viečok . alebo k nehode pri prevádzke to pre motorové vozidlá, prechádzky ste naozaj v mnohých prípadoch Dari padol zrazí sa s vecami a ľuďmi v "(režisér)

svalové napätie uvoľniť liečby

V najhoršom prípade ovplyvňuje aj život. Aby sme tomu zabránili, najprv si uvedomujeme, že existuje choroba nazývaná blefarospazmus.

"Táto choroba z príznakov je podozrivý, alebo ak ste podstúpili liečbu syndrómu suchého oka alebo namáhanie očí nezlepšia, mali by ste navštíviť nervu oftalmológia. nerv oftalmológ 1000 ľudí po celej krajine aj keď si odpočinúť, keď nemôžete nájsť samy o sebe, v utrpení a tak môžete získať úvod k očnému lekárovi "(Wakakura riaditeľ)

diagnóze, môže blikať ľahko (1) rytmické alebo, (2), alebo čo najskôr blikať po dobu 10 sekúnd, môže byť mnohokrát, (3), pevne uzavreté alebo otvorenie obalu očného viečka - kontrola blikanie sa vykonáva, ako je napríklad.

základné ošetrenie, pretože "nevedia, presnú príčinu, ale je ťažké, injekcie, ktorá je akýmsi anestetické botulotoxínu typu A do svalov okolo očí, svalových abnormalít nemáte napätie uvoľniť liečebného prúdu. Ak sa to nezlepší, bude vykonaný zákrok na posilnenie svalov, ktoré sa otvárajú viečka. v každom prípade je dôležité, aby liečiť trpezlivo lepšie porozumieť patológiu "(rovnaký režisér )

"silný stres, ak je liek, ako je anti-úzkosť lieky a prášky na spanie je v motiváciu, aby sa im vyhnúť," hovorí režisér a je odporúčané.
september 2006 Rozhovor (obsah článku, príslušnosť lekára · titul v čase pokrytia)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com