ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

životný štýl

Všimnite si SOS počas menštruácie! Výstražný znak dňa dievčaťa, ktorý by nemal prehliadaťPrečo sa menštruačná krv počas menštruácie vyskytuje?

Na vnútornej strane maternice existuje organizácia nazývaná endometrium, kde sa zhromažďujú bunky a krvné cievy. Endometrium je zahustené podľa cyklu menštruácie a je približne 1 cm pred fyziológiou. Keď začína menštruácia, tkanivo povrchu vypadne a vyteká ako menštruačná krv. Takto vzniká krvácanie počas menštruácie. Keď je endometrium príliš hrubé, množstvo enzýmu je nedostatočné, zdá sa, že krv vystupuje ako páka podobná hmota bez toho, aby bola dostatočne roztavená. Je však bežné, že krvné zrazeniny sa počas menštruácie objavia približne o 1 až 2 stupne, takže sa o to nemusíte starať.

Menštruačné drool a menštruácia, pozornosť pokračuje na dlhú dobu

Keď je často pozorovaná páková hmota, alebo stav, ktorý cíti, že sa niečo odlišuje od bežného mesačného starnutia Pozornosť je potrebná, ak trvá viac ako 2 mesiace. Existuje možnosť, že sa vyskytla abnormalita, ako sú maternicové fibroidy alebo endometrióza, a preto čo najskôr poďte so svojím lekárom.

Uterinné fibroidy sú ochorenia, ktoré môžu spôsobiť tvorbu modrín v maternici. Počet strachov sa zdá byť odlišný od človeka k človeku. Endometrióza je tiež choroba, pri ktorej rastú tkanivá endometria a odlupujú sa na iných miestach ako vnútri maternice. Tieto ochorenia nemusia byť, ale ak máte strach, ihneď sa obráťte na svojho lekára.

Farba menštruačnej krvi, "tmavá" je v poriadku?

Keď je množstvo malé, čas strávený v maternici a vagíne sa stáva dlhším a v dôsledku toho sa zmení na hnedú alebo čiernu. Takže je takmer nemožné sa obávať len preto, že počas menštruácie vyteká čierna krv.

Ak je ovulácia správne vykonaná a krv je dostatočná, nezabudnite, že farba menštruačnej krvi je červená alebo tmavo červená. Ak však stav nízkeho objemu krvácania pokračuje, je lepšie preskúmať stav ovulácie.


"Farba je svetlá" Aký je príznak menštruačnej krvi?

Ak je farba menštruačnej krvi tenká a vyzerá to ako vermilion, existuje možnosť anémie. Vezmite si to ako podpis, ktorý nemá dostatok krvi, pokúste sa jesť dobrú výživovo vyváženú stravu, aby sa železo nekonalo krátko.

Zdá sa, že nie je možné posudzovať "znamenie choroby" iba farbou menštruačnej krvi. Ak však došlo k abnormálnemu krvácaniu alebo k nedbanlivému krvácaniu, odporúčame vám navštíviť lekára v oddelení gynekológie.

Ľudia, ktorí nemajú náhle "droid", majú menštruačný krvný control

Môžem použiť sval vagíny na úspešné odčerpanie menštruačnej krvi nahromadenej v maternici Ide o menštruačnú kontrolu krvi.

Menštruačná krv je pri menštruačnej krvi vypúšťaná ako moč. Preto je potrebné udržiavať menštruačné krvné vagíny. Trik udržať menštruačnú krv v pošve je schopný kontrolovať tesnosť vagíny a utiahnuť vaginálny otvor.

Namiesto kvapkania menštruačnej krvi do utierky, je to bod, aby sa zachránil po uložení určitého množstva. Zdá sa, že je dosť ťažké, ale ak prejdete cez vaginálny vlak, budete schopní ovládať menštruačný sami, takže sa budeme snažiť všetkými prostriedkami!

Počas menštruácie pozorne počúvajte telo

Počas menštruácie je pravdepodobné, že telo je nudné alebo menštruačná krv Mure je len nepríjemná a negatívna. Ale ak ste si vedomí toho, že vaše telo je zdravé, zdá sa, že je to dôležité.

Okrem toho, "Skincare University" má veľa užitočných informácií o zdraví, kráse a životnom štýle žien. Pozrite sa, prosím.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com