ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Keď bol požiadaný hlavnou príčinou genitálnych liečby kandidóza a preventívna metóda

stroje a

"Candida" Je pravdepodobné, že sa mýliť pre infekcia, ktorá sa môže prenášať pohlavným stykom, ale v skutočnosti zodpovedný za vývoj sa nachádza v mieste druhého. Vysvetlím príčinu genitálnej kandidózy a jej metódy liečby a prevencie.

Genitálna kandidóza je to, čo?

genitálne kandidóza Candida baktérie množia so sídlom v ženských pohlavných orgánov, je choroba, ktorá spôsobuje rad príznakov do ženských genitálií. Symptómy zahŕňajú napríklad svrbenie, dráždivý pocit, pocit horúčavy a podobne. Je to choroba, ktorá sprevádza bolesť počas sexuálneho styku a močenia. Všeobecne platí, že jedna z piatich žien má infekčnú skúsenosť a je to jedna z typických ochorení ako problémy ženského genitálu. Vzhľadom k tomu,

Hlavnými faktormi

Candida huba, ktorá spôsobuje genitálne kandidóza je baktéria rezidentmi prítomné v ľudskom tele, nebude nepriaznivo ovplyvnený, ak je to normálne. Avšak, škodlivými baktériami, ako je Candida je zvýšená znížením imunity, a prevažne ako dobré baktérie, môže sa jednať o príznaky, ako sa vyskytuje genitálne kandidóza. Pozrime sa na konkrétnu príčinu výskytu nižšie.

zlý zdravotný stav a prepracovanie, a imunita stresu

zlom zdravotnom stave a stresu, ako je telo je znížená, odporová sila klesne na baktérie. Potom sa domorodé baktérie v tele, vrátane Candida, môžu vyskytovať abnormálne a môžu mať zlý vplyv.

(počas tehotenstva, pred a po menštruácii, pilulku, keď sa vezme, atď.), zmeny v hormonálnej rovnováhy

Ženy do pošvy (vaginálne) je zvyčajne bola chránená kyslých slizníc. Avšak, keď je hormonálna rovnováha je stratená znižuje prácu vaginálnej sliznice (vaginálneho hlienu), dobré baktérie je znížená. Výsledkom je, že Candida môže vzrastať abnormálne.

a pomocou
antibiotík a steroidov

dobré baktérie, ktoré chránia telo lieky, ako sú antibiotiká sú zabití, môže Candida rastú mimo rovnováhu baktérií ,

tehotenstva a zníženie diabetes
imunita kvôli

​​Ak ste trpia tehotenstvo a diabetes, majú tendenciu Candida oslabila odolnosť organizmu k rastu.

a priedušné zlé odevy nosené

je silná sprísnenie, ako pletenca spodná bielizeň, ak nosíte zlé materiálne oblečenie priedušné, pretože koža sa stáva vlhké teplé prostredie baktérie Stane sa ľahké chovať.

Sexuálne vyjednávanie

Naša partnerka môže byť infikovaná s pravdepodobnosťou 5-10%.

metóda pre liečbu genitálnych kandidózou ošetrenie

genitálne kandidóza prídavok na liečbu v gynekologickej, môžete byť zníženie zápal v over-the-counter lieky. Každému z nich vysvetlím.

domov v ceste k ošetreniu

genitálne kandidóza liečby bola tiež predaná prevencie recidívy drogy ako over-the-counter lieky. Ak ste opakovane kandidóza myslíme si, že môžu byť vykonávané bez akejkoľvek liečby tiež problémy spôsobené over-the-counter drog, ale ak nie je dôveru, navštívte gynekológa.

metódou liečby na liečbu v nemocnici, ako je napríklad gynekologickej

genitálnej kandidózy sa vykonáva hlavne v gynekológie-pôrodníctva a gynekológii. Genitálna kandidóza má podobné ochorenia, takže potvrdená diagnóza je vykonaná. Ak sa to diagnostikuje ako genitálna kandidóza, bude predpísaný liek ako je antifungálna medicína. Liek uvedený predpísanými príznakmi môže byť iný, preto sa poraďte s lekárom, ak máte obavy.

profylaxia
genitálne kandidóza

Myslím, že by sme mali byť pozor na to, čo má zmysel je zabrániť, aby nedošlo k genitálne kandidóza. Tu je pár bodov o metódach prevencie.

, aby sa zabránilo pozornosť k životnému štýlu
zachovať imunitu

genitálne kandidóza, je dôležité, aby imunitný sila viac ako čokoľvek iné, aby obtiažnu pokles životný štýl. Poďme mať dobrý spánok a dobrý spánok a poslať výživovo vyváženú stravu. Je tiež dôležité, aby mierne cvičenie zvyk.

vytvoriť prostredie
, že baktérie sú menej pravdepodobné, že k chovu

V rovnakej dobe, Candida huba musí vytvoriť prostredie, ktoré je ťažké chovať. Samozrejme, že som nosiť priedušné dobré spodnú bielizeň, oblečenie, v prípade žien, počas menstruation'll nahradiť usilovne obrúsok. To isté platí pre tých, ktorí normálne používajú list.

odolnosť proti opotrebovaniu antikoncepčné prostriedky v čase rokovaní

podielu infekcií Candida albicans je veľmi nízka, ale prosím, zdržať sexu pri vývoji genitálne kandidóza. Aby sme zabránili aj iným pohlavne prenosným chorobám, odporúčame nosiť kondóm pri sexuálnych rokovaniach s partnerom.

príčinu a preto je dôležité vedieť, zabrániť

genitálne kandidóza alebo klesla imunita kvôli zlému zdravia a choroby a vývoj vytvorením prostredia, v ktorom baktérie sú pravdepodobne na chov Je tu možnosť. Pochopiť tieto príčiny Poďme snažiť byť schopný zabrániť ochorenia. Je potrebné poznamenať, že v prípade, ak budete držať pocit nepohodlia, obráťte sa gynekológa a gynekológia a pôrodníctvo lekár.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com