ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Aké osoby budú mať myopiu? Dedičnosť? Zverejniť mechanizmus


Myelopatia je vrodená neúplná forma ucha. Je charakterizovaný príznakmi, ako sú podradné uši, ktoré sa vlastne narodili alebo boli symetrické. V tomto článku vysvetlíme vzťah medzi genetickými a špecifickými príznakmi mikrocie, vrátane príčin a mechanizmov nástupu.

na prvom mieste je rozdiel miery by

Ľudia s microtia, ale táto forma antikoncepcie ucha stavu nedokončenej.

príznaky microtia

v poradí ľahších príznakov, chýbajúcu časť ucha, iba časť ucha je prítomný, a ak to nie je forma ucha len do ucha kože a chrupavky Tam je. Môžu existovať prípady anúrie, že ucho málo existuje.

veľa prípadov, symptómy

ušné otvor, ktorý súvisí s microtia je uzavretý, vypočutie bude alebo málo alebo nízka. Okrem toho tvorba tvárových kostí je neúplná a tvár môže byť v niektorých prípadoch extrémne bilaterálne asymetrická.

ale náchylné ľudí
microtia

microtia je vrodená choroba, by mohli byť ľudské alebo menej pravdepodobné ľudia okolo, ako je napríklad, poďme sa pozrieť zo štatistických údajov. Pravdepodobnosť, že

incidencia

microtia bude vyvíjať sa hovorí, že jeden z každých 5.000 až 12.500 ľudí, je to pomerne zriedkavé ochorenie. Existujú rozdiely v číselných hodnotách, pretože existuje časť, ktorá nie je objasnená a pohľad sa líši v závislosti od údajov z prieskumu.


Což je pravdepodobné, že bude v prípade mužov a žien

Je tu žiadna jasná štatistika, všeobecne predpokladá, že pomer vývoji je žena 1 vedľa dvoch mužov ako u žien Mnoho mužov sa začína. Jasný dôvod, prečo existuje veľa mužov, nebol objasnený.


alebo rozvinúť v každom uchu

Niektorí ľudia z jedného ucha, klietky Niektorí ľudia rozvíjať obe uši, je vysoká pravdepodobnosť, že osoba, na pravé ucho je vyvinúť než ľavom uchu. Príčina nebola objasnená tu. Všeobecne predpokladané pomery sa uvádzajú ako 5: 3: 2 pre obe pravé ucho: ľavé ucho: obe uši 6: 3: 1. V každom prípade je výskyt pravého ucha vysoký.

microtia je
alebo genetické

narodil nástup do microtia je, máte dedičný. Pravdepodobnosť, že

V prípade genetických možností

rodičia microtia dieťaťa microtia je, s 1 až 2 percentá, je povedal, aby bol o niekoľko percent. Neexistujú však žiadne jasné údaje, všeobecne sa predpokladá číselná hodnota.

Tie sú v skutočnosti tiež podozrenie na príčinu alebo dedičné

zdedil, ale preto, že nebol identifikovaný príslušný gén, nebol objasnený. Pretože v niektorých prípadoch sa objavili v bratia a rodičia, ale nemôžem povedať, že neexistuje možnosť, že sa jedná o genetike, všeobecne sa uvádza, že nie je dedičná.

Prečo či

ranej tehotenstva stanú microtia, hovorí sa, že to bolo by dôjsť v reakcii na niektorých vonkajších faktorov. Príčina nie je však špecifikovaná.

Ako zaobchádzať s malým typom myelitídy

Ak operujete, môžete reprodukovať pôvodný tvar blízko ucha. Pretože je to náročná operácia, vykonajte operáciu na spoľahlivom zdravotníckom zariadení.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com