ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

K dispozícii je tiež účinná pri kognitívno-behaviorálna terapia je vážna depresia, Kyoto University analýza

kognitívno-behaviorálna terapia, reakcia tela na určité udalosti, uznanie, ako myslieť, emócie majú na udalosti, v skutočnosti dochádza medzi štyroch stranách reakcie tých, ktorí si myslia, že akcie, je liečba, ktorá pôsobí na správanie a poznanie, ktoré možno do určitej miery kontrolujú vedomé osobne. Kyoto University Graduate School of Medicine of Furukawa HisashiAkira profesora, Shiro Tanaka docent, výskumnými skupinami, ako je napríklad Erica S.Weitz doktorandských študentov University of Amsterdam, randomizovanej porovnanie bolo vykonané na liečbu pomerne ťažkej skúške depresie v, na základe piatich štúdií, že je liečebný účinok v porovnaní s údajmi z kognitívno-behaviorálnej terapie a placebo liečivá bolo analyzovaných, či kognitívno behaviorálna terapia má za následok, ako moc. Štúdia

závažnosti predbežnej liečbe depresie je zamerať vplyv účinku liečby bol vykonaný na overenie účinného antidepresív vôbec. Z tohto dôvodu sa výskum nebolo urobené, ktorá sa zameriava na intenzite vzťahu kognitívno behaviorálnej terapie a depresie. V tejto štúdii, uskutočnenej metaanalýzy zamerať sa na testovacie dáta, ktorá bola vykonaná v minulosti sa skúmalo, či existuje nejaký stupeň účinku v porovnaní s placebom lieku, že kognitívne behaviorálna terapia neobsahuje účinnú látku (placebo).

Po prvé, screening bol vykonaný, ale bol vyrovnaný podmienky, ktoré môžu byť použité pri overovaní toho z výskumu, ktorá bola vykonaná v minulosti. Údaje o liečebných účinkoch kognitívno behaviorálnej terapie a placebo prostriedku je obsiahnutý buď od tých, ktoré spĺňajú štyri podmienky také, že randomizovanej kontrolované štúdie, tie pre deti a diagnostických kritérií pre depresiu že je vylúčené štúdie žiadne podmienky, usporiadaných ako je nejasné, prípadne piatich štúdií, ktoré vedenie analyzované údaje.

Ako výsledok bolo zistené, že pôvodná závažnosti depresia, ktorá nemá prakticky vplyv na rozdiel medzi stupňom zlepšenie depresie u kognitívno behaviorálnej terapie a placebo lieku. Kognitívno behaviorálnej terapie, bez ohľadu na závažnosť depresie je, že výsledky naznačujú, že nezmení môže viesť k efektu.

a že nebola navrhnutá na účely terapeutického účinku pôvodnej kognitívno-behaviorálna výskum terapia sa chcel študovať tento bod neexistuje údaje o zlyhaní, ktoré bolo predmetom je kombinovaná tým, že výskum, ktorý zaberal aj keď závažnosť stupnica je odlišné, takéto obmedzenie je výsledkom ukazujúce možnosť použitia pri liečení širokej depresie, než kognitívne behaviorálna terapia sa predtým myslelo. Pokiaľ ide o index je číslo potrebné na liečbu terapeutického účinku (NumberNeeded na liečbu), kognitívne behaviorálna terapia pre ťažké depresie bola hodnota 12. Všeobecne Antidepresíva používa hodnota 7-9, liečba ako voľby osoby je tiež považovaný môže byť rozumnú voľbou. (Redakcia: Keio Rokuro)

■ s jasne samovrážd číslo 6 po sebe nasledujúcich rokov v genetickým rizikom príslušných článkov, takže abnormality metabolizmu lipidov depresie a súvisiacich 65.000 ľudí analýzy genómu pokles po 22 rokoch na 22.000 ľudí nižšie a rýchlostný tréning spracovanie k zlepšeniu kognitívno-depresia Tohoku University je priemerná ročná miera skúška z vývoja výcvik hru a stres skontroluje povinné pre asi 90% do a high-kakaa čokoládový mozgu
omladzujúci

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com