ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Trochu ospalé, ale aké to je ako choroba alebo zmätok? ?

Príliš veľa spánku znamená, že čas strávený aktivitou sa spotrebuje. Ale v skutočnosti, pretože
veľmi dôležitú vec pre ľudské bytosti je, že spánok , priemerná doba spánku asi 7 hodín a 30 minút Japoncov je to, čo chcete zachovať.

Avšak, Existujú aj ľudia, ktorí spia viac. Je naozaj dobré, aby vaše zdravie malo príliš veľa spánku?
premýšľať o nevýhodách spí príliš veľa

v práčke na spanie je príliš veľa, je tu možnosť hypersomnie. príliš veľa spánku, príčinou rôznych chorôb Môžete si to myslieť.

To znamená, aby sa stal ......

práčke hypersomnie byť depresie, zbalí rytmus života, môžete mať pocit, alebo sa stanú melanchólia v prípade, v závažných príznakov než, možno sa stanete depresiu.
Aj

depresie, sa dostanú do nálady, ktorá
chcete umrieť nemôžu byť ťažké sa dostať von Je to hrozné ochorenie. Ak sa tak zle chorí, nemôžete stráviť každodenný život rovno.

......
by som mohol skrátiť životnosť

práčke Navyše tým, hypersomnia, môže mať za následok skrátenie života. Ľudia, ktorí trpia nadmernou spavosť us, srdcové ochorenia a cerebrovaskulárne ochorenia, tiež zvyšuje riziko, ako je diabetes, je už známe.

iba doba spánku sa označuje ako 05.07.-5.08. hodín, je dostatočne výsledok dát je vľavo, že úmrtnosť sa tiež zvýši o 25%.

 

hypersomnie sa tým, že sa, ako plytké spánku

práčke hypersomnie, nikdy, zdravie Motivácia nie je preložená. Tým, hypersomnia, tým dlhšia je doba spánku, bude to mať za následok podiel REM spánku je plytký spánok. To je presne to, ako ako znížiť kvalitu spánku.

to ......
byť narkolepsie


hypersomnie je, môže byť narkolepsia. veľmi problematické problém narkolepsie, pôvodne, ako napríklad počas testu a schôdzka Dokonca aj v scéne, ktorá musí byť nervózna, je napadnutá ospalosť, ktorá nedokáže znášať. S tým sa bojím riadiť auto a nemôžem to urobiť.

po niečom takom ako symptóm

práčke narkolepsie premýšľať o príznaky narkolepsie tiež, poďme skontrolovať dohromady. V narkolepsiu, je označovaný ako cataplexy
nastane. Kataplexia je, keď sa zvýšili pozitívne pocity povedal Dari ochotný, vo chvíli, keď by antigravitačné svalová slabosť, hovorí, že symptómy alebo horší zrútil.

Okrem toho, narkolepsia, a halucinácie hypnagogic, spánková obrna stroje a Meet tzv ochrnutý zážitok.

A čo ty? V hypersomnie, ďalší idiopatickej hypersomnie, rekurentná hypersomnia, vy alebo deje príznaky, ako je nedostatok spánku syndrómu. Ak máte príliš ospalosť, je dôležité najskôr vyskúšať zvýšenie kvality spánku.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com