ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravotné problémy

Kým sa príčina a príznaky prevenciu straty sluchu smartphone stalo samozrejmosťou mať v

niekoľkými rokmi, ktorá sa stala prítomnosť meniace väčšiu životnosť Som smartphone (chytrý telefón). Ako napríklad vo vlaku, alebo čakajú na signál, prípadne skúsiť katapultovať výnimku obrazovky zakaždým, keď určitá vec, ale oveľa vyšiel k slovu smartphone závislostí. Okrem toho je osada, ktorá by vyjsť aj nová choroba nazýva smartphone stratu sluchu byť ťažké hluchý vzhľadom k telefónu. Tentoraz sa o strate sluchu smartphone plynúce z použitia každého dňa, ktorý nemôže byť blázon. .
Obsah

 • Čo je to jeden smartphone strata sluchu?
 • 2 smartphone strata sluchu stať príčinou
  príznaky
 • 3 smartphone sluch straty
  metódy
 • 4 smartphone prevencie straty sluchu

  Čo je smartphone strata sluchu? The
  smartphone strata sluchu, je, že strata sluchu pomocou street smartphone jeho mena. To znamená, že keďže by dať postupne poškodiť poškodiť sluch organov v ňom s slúchadiel ste pri pohľade na hudbu a video pri vysokej hlasitosti, hry, a stať sa tak strata sluchu v rámci nevie vedomím a je druh moderných chorôb, ktoré sú. Z kurzu začala pôvodne slúchadla sa objaviť v dôsledku k strate sluchu, ale ja naďalej hovoriť objem, smartphone mnoho známejší a často používané, a to nielen ako hudobný prehrávač, telefón, video, hry, a mnoho z veľkého objemu pretože možnosť dotknúť sa zvyšuje, sú náchylnejšie charakteristiky stratu sluchu.

  Ako je príčinou
  je popísané vyššie, aby sa stal smartphone strata sluchu, počuť po dlhú dobu zvuku pri vysokej hlasitosti pomocou slúchadiel bude príčinou. A naďalej poskytovať zvuk pri vysokej hlasitosti, poškodenie zmyslových orgánov cítiť zvuk, nazvaný slimáky (slimák), ktorý je jedným z ucha varhany, že by spôsobiť stratu sluchu. .

  problémové body príznakov
  smartphonu stratu smartphone straty sluchu sluchovo možno nájsť v tom, že by pokrok v povedomie o sebe málo. V mnohých prípadoch,

 • Keane a zvonenie v ušiach, aby • ťažké počuť hlas ľudu v hluku
  ako to je často vystupujú z príznakov. Vzhľadom k tomu, strata sluchu je to, čo postupuje s vekom, aj keď to bolo úplne v pokoji v mladom veku, pretože zrazu ear stal ďaleko ,, jednoducho nie je len starnutiu, skutočne sluchového orgánu v minulosti existuje veľa vzorov, že preto, že utrpel poškodenie slimáky. A riskujete trpí stareckou nedoslýchavosťou v ich 30s 40s zrýchlil tiež čas, aby sa stal stratou sluchu sa zvyšuje naraz. Ak sa stretnete zvonenie v ušiach, pozri aj tu. [Stres je príčinou? V] uzdravil spôsob tinnitus

  o smartphone sluchu prevencie straty metódou
  , ako sa vám k ničomu, ak prevencia? V
 • znížiť objem
  mierne
  WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), a "100 Ak je decibelov hluku počas 15 minút". 100 db zodpovedá do istej miery "šumu pod ochranou doby, ktorými vlak". Ste zadali. Takže by ste sa mali pokúsiť nastaviť zvuk v poriadku polovice.

 • nezvýši zvuk medzi hlukom

  Ak je okolitý zvuk je skvelým miestom, ako vlaky, to je skôr zvýšiť objem nevedome. Zvuk je tiež ťažké počuť vo svojom vlastnom, to je objem, ktorý dal dostatočný stimul k uchu orgánu.


 • hluku a zrušenie funkcie bude použitie

  Pomocou slúchadiel sa nám s funkciou potlačenia šumu hlučné prostredie, znižovanie podvedomie má tendenciu sa zvyšovať hlasitosť môžete.


 • určiť čas pre počúvanie hudby

  Každý, kto počuje dobre v čase ísť von, neskôr rozhodol, že len jednu hodinu umlčať, budem odpočíva ucho.
  na


 • zdržať pitia

  alkoholu, tam je výskum oznámenie, že rozbiť buniek vnútorného ucha. Alkohol + veľký objem klubových zvukov sú považované za hlavné príklad náchylný k strate sluchu.
  hudby a videa je zábava, ale je to súčasť života. Ale preto, že sa stal hluchota K tomu, že by bolo naozaj mať významný vplyv na súkromný život a prácu. S vedomím, že sa pokúsite troškou objeme, ako je obvyklé, je to miesto aj pre vaše uši, byť považovaný za skutočnosť, že môže byť na obtiaž k úniku okolo vnútorného nevedia, chcem trénovať ,
  .

 • zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

  Slovensko zdravie © www.543628.com