ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

"Vajcia do 1 za deň"? Lži príjmu vajíčok · Honto

"Vajcia až jeden deň"? Nie je pravdou, že je veľa ľudí, ktorí počuli príbehy, že príjem vajíčok je až 1 denne. V posledných rokoch vyšlo najavo, že sa nemusíte obávať. Zavedieme primeranú sumu, prečo boli nesprávne informácie poskytnuté a tak ďalej.

Už ste niekedy počuli o príbehu, že keď budete jesť veľa vajíčok, hladina cholesterolu stúpa? V skutočnosti je v posledných rokoch v skutočnosti bezpečné jesť ľubovoľný počet kusov denne. Koľko je na zemi správne množstvo?

Prečo je "Egg one per day"?

teórie vajíčko, že až raz denne, pochádza z experimentov na zvieratách a škodlivé pre ľudské bytosti na hladinu cholesterolu v krvi vzrástol. Avšak u zvierat pokusných jedincov bol králik pastvu, to bolo neskôr povedal, aby boli uzavreté a nevzťahuje sa k ľudským bytostiam.


V Rusku pred viac ako 100 rokmi sa uskutočnili experimenty na konzumáciu vajíčok u králikov. Ako výsledok, množstvo cholesterolu v krvi u králikov sa zvýši, keďže zistenia arteriosklerózy bolo pozorované "cholesterol, ktorý je obsiahnutý vo vajíčku je príčinou kôrnatenie tepien" a začína byť k záveru, že Hovorí sa.

Citácia: vajcia

vajcia zvýšiť starostlivosť o pleť univerzitu

dobrý cholesterol a je bohatý na lecitín a kyselina olejová. Zvyšujú dobrý dobrého cholesterolu v tele povedať, že cholesterol, pretože sa hovorí, že zníženie zlý cholesterol, vajcia je priama, má sa za to, že neexistuje žiadna skutočnosť, že príčinou arteriosklerózy.


príjmu a hodnoty cholesterolu jeden deň vajcia, alebo že nie je príčinná súvislosť medzi rizikom infarktu myokardu boli potvrdené v ďalších štúdiách.

Citácia: zbaviť sa starostlivosti o pleť University

a esenciálnych aminokyselín pre zvýšenie imunity do dvoch až troch
poďme na obsluhu

vajcia do jedného dňa, baktérie nádcha (nachladnutie) Pretože obsahuje lyzozým, zdá sa byť dobré, ak sa aktívne zaoberáte chladným počasím.
však vajcia ako sa hovorí, že "úplná výživa" vysoko kvalitné aminokyseliny, vitamíny, pretože obsahuje minerály, v prípade zdravých ľudí jesť dve až tri za deň ako vodítko Bylo by pekné.

Citácia: aminokyseliny obsiahnuté v starostlivosti o pleť univerzity

zdravej výživy
dobrý vajcia ani krása

vajcia sa vzťahuje k produkcii kolagénu, vitamín A je drsná suchá alebo kože Možno očakávať aj vplyv na krásu atď. Okrem toho sa predpokladá, že metionín a vitamín E sú užitočné pri anti-starnutí. Jedzte každý deň, aby ste boli zdraví.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com