ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Je to rozhovor nie je dobré ... s ľuďmi, možno by ste mohli osobné zlyhanie

ľudí a konverzácie nie je dobré ... to, a možno
, ktoré by mohli byť osobné zlyhanie

porucha osobnosti, ktoré z porúch osobnosti Je to. Je to duševná porucha, ktorá trpí nielen okolitými ľuďmi, ale aj jednotlivcom, pretože opakuje nezvyčajné slová a myšlienky, impulzívne činy a tak ďalej. Možno existuje klauzula, ktorá sa zdá byť & hellip;

porucha osobnosti byť & hellip; a opakovať

emočné nestabilitu a impulzívne správanie som si myslel, pre alebo repliky zvyčajne neberie do úvahy ani v rozhovore, interpersonálnej Existuje niekto, kto sa cíti neprirodzene trochu, ako napríklad nevedomosť o abnormalite, aj keď je vzťah obmedzený? Možno ide o duševnú chorobu nazývanú porucha osobnosti.

je porucha osobnosti, myslením a správaním niektoré zo zaujatosti, je ochorenie, pri ktorom človek alebo ľudia z jeho obvode, je určil ako keď také nie sú trpí odoslať spoločenský život normálne.

Existujú rôzne príznaky, ako sú nadmerné zranenia, postoje sa zdajú byť vždy vykonávané a pocity nemôžu byť kontrolované. Tieto príznaky sú rozdelené do 10 typov a sú zoskupené do troch.

Detaily! Tiež je porucha osobnosti povedať, že diagnostické kritériá

poruchy osobnosti

poruchou osobnosti, vedomia len pritiahnuť alebo náhodne prerušil kontakt s ostatnými, pozornosť ľudí v opačnom smere Mám rôzne príznaky. Uvediem niektoré z diagnostických kritérií americkej psychiatrickej asociácie.

· Vezmite správanie bez flexibility vo všetkých rodinách a spoločenskom živote · Osoba, ktorá trpí touto chorobou a trpí značne v spoločenskom živote, práci a iných dôležitých situáciách Existuje osobnosť a zaujatosť v

osobnosti (osobnosti). Preto všetky prípady, v ktorých sa uplatňujú diagnostické kritériá, nie sú poruchy osobnosti. Cítite sa vzrušujúce v medziľudských vzťahoch, keď máte pocit, že ľudia okolo seba sa mi cítia zle, uvidíme psychiatra. Úzkostliví "diagnostické kritériá"

Pasonati kontakt s tým, ako
zlyhanie

poruchou osobnosti, prijať zákon o odchýlenie sa od zdravého rozumu, ak trpíte ľudí okolo seba, alebo Ide o ochorenie, ktoré sa má diagnostikovať. Stačí dávať pozor na seba alebo len dávať jednoduché rady sa nezlepší.

Ľudia s osobnostným postihnutím budú mať rôzne pocity, ktoré sa rodia práve v spoločenskom živote a každý deň ich bude hnať. Tým sa dostanete vyčerpaný, postupne strácate úsudok a energiu, niekedy aj s inými psychickými poruchami.

Nekritizujte a vyhýbajte sa rozmazaniu, keď sa dotknete osoby podliehajúcej liečbe. Existuje nebezpečenstvo, že sa dostanete do vzťahu závislosti, ak sa príliš pýšite. Poďme von s určitou vzdialenosťou.
Pozrite sa na metódu liečby a na to, ako kontaktovať!

Okolie a hlavný zodpovedný sa tiež snažia to

Ako to bolo? Porucha osobnosti je duševná porucha tvaru, ktorý zahŕňa okolie. Pretože normálny spoločenský život nemožno poslať, pacient trpí sám. Články týkajúce sa osobnostného postihnutia sú tiež uverejnené na univerzite zdravotnej starostlivosti. Všetkými prostriedkami, prosím, pozrite sa. Skontrolujte zdravotnícku univerzitu!

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com