ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Choroba celého tela

Rameno zvýšenie tuhosti v prevádzke PC - ramien a gymnastika otočiť krk

rameno zvýšenie tuhosti v prevádzke PC - svalu k únave akumulačné látkou
gymnastiky otočiť rameno a krk
lopatka

rameno tuhosť, Často spôsobené nadmerným používaním svalov a pokračujúcim duševným napätím. "Nápadné rameno tuhosť vzhľadom k miestu, kde osobný počítač operácie. Cítim nepohodlie a tupú bolesť v krku a ramenné svaly, keď sa to nezlepší po mnoho dní, prosím, dostane vhodnú liečbu na návštevu ortopedický" a, Shigerushi Kuroda viceprezident Matsudo ortopedické nemocnice (Chiba prefektúra) poradia.

zvýšenie nákladov
s použitím myši

​​rameno tuhosť môže byť rozdelená do "esenciálna stuhnutosť ramena" a "symptomatickej stuhnutosť ramena". Essential rameno tuhosť, aj naďalej pracovať v rovnakej pozícii po dlhú dobu, spôsobené zátylok svaly na únavu z ramena. Symptomatická stuhnutosť ramena, na druhej strane, ramenných kĺbov a srdca, pľúc, iných ochorení, ako ucha, spôsobené, ako je poškodenie očí a únavu očí menopauza zostáva, tu je liečba ochorenie, ktoré spôsobuje Je to nevyhnutné.

Novo pokryté základným stuhnutosť ramena je, čo sa stane tým, že manipuluje dlhú dovolenku bez osobného počítača. Najmä v nadužívanie myši, trvá záťaž svalov a zrakového nervu, ako sú ramená a krk, svaly okolo lopatiek rameno, ktoré podporujú hmotnosť únavy ramena.

"Krv kyslíka a výživy a príliš veľa svalu v svale je nedostatočná, únava látkou je sval stáva ťažko sa hromadiť. A ja vyjsť symptómy stuhnutosť ramena" (Kuroda Vice riaditeľ)

v chrbtici je roztiahnutá

terapiu, protizápalové lieky a myorelaxanciá (Sicán) alebo podávanie liečiva, alebo natiahnuté obklad. Je tiež možné si odpočinúť svaly pre prerušenie práce na PC asi raz za hodinu.

"na dennej báze, prosím, v každom prípade pohybovať telom. a cvičenie je zlepšiť metabolizmus" alebo otáčaním okolo dokola (Kuroda Vice President)

ramená a krk, a chôdzu Je taktiež efektívne. Ďalšia vec, ktorú nesmiete zabudnúť, je postoj. Strečte si hruď a narovnávajte chrbticu rovno, aby ste udržali správnu pozíciu. Okrem toho, ako sedí plytký na stoličke, aby majte na pamäti, aby nedošlo k chrbtom k sebe tiež, že pomôcť s cieľom zlepšiť prevenciu stuhnutosť ramena.
2008 Október rozhovore (obsah článku, príslušnosť, názov lekár informoval, že v čase, keď pokrytie)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com