ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

O zdravíjaja

Ak chcete starať v ovplyvnená tým, že príliš veľa soli v dôsledku nadmerného príjmu Works


Soľ na vysoký krvný tlak, vysoký krvný tlak. Prečo vzrastá krvný tlak, keď je príliš príliš nasávaná soľ? Pochopme vzťah medzi slanosťou a krvným tlakom.


je typ, ktorý neprijíma typ ovplyvnená soli, len preto, že požitie

soli, nemusí to nutne znamenať krvný tlak ide hore. Vysoký krvný tlak, a citlivé na soľ-senzitívnych vysoký krvný tlak účinky soli sú soli necitlivé vysoký krvný tlak nie je tento prípad. Obyvatelia soli citlivé na hypertenziu, tam je funkcia, ktorá krvný tlak a zdržať sa slanosť je pravdepodobné, že je potrebné zlepšiť.

mechanizmu

Ľudské telo krvný tlak sa chodí na soľ, má schopnosť prispôsobiť tak, aby koncentrácia soli v krvi sa udržiava konštantný. Zvyčajne, sodný, ak je koncentrácia solí znížila sa resorbuje v obličkách, kde budú vypúšťané z obličiek, kedy je koncentrácia vysoká. Ľudia soli citlivé na vysoký krvný tlak, je pravdepodobné, že dôjde k poruche vylučovania sodíka funkcie obličiek, pri požití veľkého množstva soli sympatický nervový činnosti obličiek je urýchlená, bude vypúšťanie slanosti byť potlačené spolu s ním. Preto sa zvyšuje koncentrácia soli v krvi. Sodný, ktorý je hlavnou zložkou soli je, že je sklon ku kombinácii s vlhkosťou. Keď je koncentrácia soli v krvi stúpa, vlhkosť je vtiahnutý do krvných ciev, zvýšenie množstva krvi, ktoré v kombinácii so sodíkom, bude prúdiť dostatočne intenzívne, aby silno tlačiť steny cievy. Týmto spôsobom sa krvný tlak o príjme soli stúpať.
Podľa

ktoré majú vplyv na čas i krvný tlak z príjmu soli

​​time výživa, že množstvo soli jedlo ráno okolo 8 hodín, je do značnej miery súvisí so zvýšením krvného tlaku počas dňa Viem. Krvný tlak sa začal postupne zvyšovať z celého dopoludnia 8, bude najvyššia v cca 2 hod. Užívanie ráno v 8 hodín slaná raňajky, prekrývanie a krvný tlak stúpať a fyziologické zvýšenie krvného tlaku spôsobené slanou prebytku, budete krvný tlak je ďalej zvýšená. Potom, na vrchole fyziologického zvýšenie krvného tlaku asi 2 hodín, je tu možnosť, že spôsobujú zvýšenie neočakávané krvného tlaku.


osoby, ktorá je podozrivá zo soli citlivé na vysoký krvný tlak

soli citlivé na vysoký krvný tlak nebol jasne definovaný, to nemá žiadne diagnostické kritériá. Avšak, soli citlivé na vysoký krvný tlak pre aplikovanie veľkú záťaž srdca a krvných ciev, je treba dbať. Potom naneste osoby, byť opatrní, pretože je pravdepodobné, že bude soľ-senzitívne hypertenzie.

 • obezita Gimi
 • Staršie
 • je zlyhanie obličiek
 • slaná stravovanie pokračuje a
  že krvný tlak má tendenciu stúpať
 • rodičia
  existuje možnosť soľ citlivé aj

  , ľudská krvný tlak zlepšuje a nízkym obsahom soli, možno budete chcieť myslieť a soľ-senzitívne hypertenzie. Ľudia, ktorí sa na ne, skúste diétu pred soľou v pravidelných intervaloch.

  tiež chladiva ne-ľudského citlivosti hypertenzia
  nemajú byť nízkym obsahom soli

  ​​soľ necitlivé vysoký krvný tlak, ktorý nie je ovplyvnený príjmom soli, nehovoria pre veľa soli berie. Nadmerný príjem soli je nielen vysoký krvný tlak, ako som vysvetlil v "Aké je riziko rastie zaberá príliš veľa soli", môže spôsobiť mnoho škôd na zdraví.

 • zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

  Slovensko zdravie © www.543628.com