ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Starnutie urýchľuje! ? Stres a aktívneho kyslíka v hlboký vzťah [Yoshirogu]


Stres je vraj na urýchlenie starnutia. Dôvodom je to, že stres je jednou z príčin tvorby aktívneho kyslíka. Predstavíme vzťah medzi stresom a aktívnym kyslíkom.

Dôvodom

osoba a zdôraznil, že je aktívny kyslík vznikajúce pri strese, sekrécie v snahe čeliť strese "kôry nadobličiek hormón" bude populárny. V tomto procese sekrécie a degradácie sa vytvára aktívny kyslík. Navyše, keďže stres pokračuje v napätí, krvné cievy sa znižujú, takže krvný tok je dočasne zablokovaný. Neskôr, keď sa krvná cieva expanduje a krv prúdi rýchlo, vzniká veľa aktívneho kyslíka.

Citácia: Skin Care University
tiež

, stres, pretože spotrebúvajú vitamín C je antioxidant zložka hovorí, že tiež oslabil silu proti aktívneho kyslíka, keď je stres , Týmto spôsobom je tvorba aktívneho kyslíka úzko spojená so stresom.


z toho dôvodu, že aktívny kyslík je príčinou starnutia

aktívny kyslík, je práca chrániť bunky tela z pôvodného vonkajšieho podnetu. Existuje však nevýhoda, že ak príliš veľa zvýšite, vaše telo takisto zaútočí.

Kožné bunky budú oxidované pôsobením aktívneho kyslíka. Oxidácia pre bunky stárne a je rovnaká.

Citácia: Starostlivosť o pleť University

oxiduje koža vyrába škvrny a vrásky, bude pripojený k starnutiu.

Je to vlastne dar systému sebaobrany, ktorý môžu ľudia robiť. Zatemnenie kože je spôsobené tým, že Melanin poisťuje škodu aktívnym kyslíkom.

Citácia: Keď sa starostlivosti o pleť University

aktívny zvyšuje kyslík, kolagén a elastín tiež oxid je komponenta, ktorá dáva sviežosť do vašej pokožky. Potom sa príroda zmení a pružnosť charakteristická pre mladistvú pleť sa stratí.

Citácia: spôsob, ako zabrániť starnutiu kvôli starostlivosti o pleť University

stres, aby sa zabránilo starnutia podľa

stresu, nevytvára aktívny kyslík, oslabujú funkciu aktívneho kyslíka To je dôležité. Preto sa hovorí, že je dôležité zvýšiť antioxidačnú silu. V

Pôvodne telo vám sú vybavené potláčať funkciu aktívneho kyslíka "antioxidačné moci", ale faktory, ktoré zvyšujú aktívny kyslík je ultrafialové svetlo a žiarenie, stres a fajčenie, poľnohospodárske chemikálie, ako sú rôzne Pretože je niečo, je potrebné každodenne dopĺňať potraviny s antioxidačným účinkom.

Citácia: Starostlivosť o pleť University

lykopén a polyfenoly, vitamín C, odporúčame, aby sa vedomé vitamín E, a potraviny, ako je zinok.

Udržanie sa od stresu tiež zabraňuje starnutiu

Starnutie sa urýchli kvôli stresu. Tak, a to nielen prijímať potravu obsahujúcu antioxidačné zložku, aby sa zabezpečilo, že nie je príliš veľa aktívneho kyslíka, je tiež dôležité vedieť, ako úspešne rozptýliť stres.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com