ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Fajčenie je zakázané zvýšením spotrebnej dane, je to tajomstvo?


Bola som dobrá vec, niečo, čo telo

Bol som dieťa, ak uložiť do daňového nárastu spotreby, neexistoval spotrebnú daň. Spotrebná daň vo výške 3% sa začala v roku 1989, prvá vec bola zmätená. Ten, ktorý som dokázal kúpiť za 100 jenov v rôznych predajniach, nebol 100 jenov. V roku 1997 to bolo 5%. A tentoraz sa prvýkrát za 17 rokov zvýšil na 8%. Sonaruto, pretože je Gojisei plat nevychádza moc je "normálne", bude rôzne veci v smere, že "úspory". Podľa prieskumu je poradie úsporných cieľov nasledovné.

1 miesto ... day-to-day jedla na druhom mieste ... stravovanie náklady # 3 ... Móda štvrté miesto ... s potravinami 5 ... voľný čas výdavky

Ak sa však napriek tomu úspory, na niečo dobré telo Prečo to neurobíte?

fajčiari "majú tendenciu sústrediť sa na teraz potešenie", "Cítim sa ťažko k radosti" Tendencia

Fajčenie škodí zdraviu, pokiaľ ide o náklady peňazí. Navyše, ako príčina úmrtia na rakovinu je celkovo prvé miesto rakovina pľúc. Mimochodom, rakovina pľúc je na prvom mieste u mužov, druhá u žien. "Rozumiem, ale nemôžem úplne ľahko prestať fajčiť." Počul som takýto hlas. V tejto dobe sa však objavili rôzne nefajčiarske nástroje. S takýmto nástrojom sa 80% ľudí podarilo prestať fajčiť, ale povedať, že väčšina ľudí sa znova vráti k "fajčiarom".

Nie je ukončiť "zdravie zlému dymu aktu nasýtiť pľúca", dymom, pretože dopamínu v potešenie hormónu vyjde. Dopamín poháňa ľudské bytosti ďalej v procese generovania dopamínu. V dôsledku toho nedávne štúdie zistili, že fajčiari majú tendenciu mať nasledujúce tendencie v porovnaní s nefajčiarmi.
v León

· radosť je ľahké zamerať sa na ťažko teraz potešenie cítil

akt nedá kúpiť cigarety, aby nedošlo k "bez bolesti."

, nefajčiarske Ako to môžem urobiť? Odhodíme cigarety, popolníky, spisovateľov ako psychologické správanie najprv a deklarujeme to mnohým ľuďom. A v tomto prípade dopamín konfrontuje problémový "hormón, ktorý cíti radosť".

(1) Pri použití peňazí nájdem niečo zábavnejšie než fajčenie cigarety. (2) Konkrétne si predstavte šetrenie peňazí a získanie úspor a prechod na akcie, ako je spotreba. (3) Keď chcete kúpiť cigarety, ušetrite svoje peniaze v prasiatku a predstavte si obrázok. (4) Ak naozaj chcete sania, opakujte "len koniec desať minút".

V dôsledku toho nie je akt kupovania cigariet len ​​"bolestivý". Existuje aj možnosť posilnenia technikou koláže alebo potvrdením o ďalšom konsolidácii obrazu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com